Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kering most valami hasmenős...

Kering most valami hasmenős finomság?

Figyelt kérdés
Eddig egy embertől azt hallottam, hogy igen, de sehol nem vettem észre és nem is hallottam mástól. Ha viszont igen, akkor ma engem megtalált. Vagy csak lejárt a tejföl.

2022. szept. 20. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Fu részvétem haver, nekem augusztus elején volt, de akkor sokaktól hallottam, hogy volt ilyen a nyár végén. Legutóbb gyerekkoromban kapott el ilyen, nagyon szar volt. Asszem 3-4 nap alatt csengett le, de én rendesen belegyengültem.

Igyál Smecta port minél előbb kis kortyokban!

2022. szept. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen hasmenés vírus, mi is most gyógyultunk meg.
2022. szept. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Most vagyok benne, embertelen szar ez (szó szerint😀), konkrétan semmi nem marad meg bennem + hányinger, magas láz, hidegrázás, gyengeség. 3. napon tartok:(
2022. szept. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én szerencsére még aznap megjavultam, de elég durva amit leírtok. Jobbulást és minden jót!
2022. szept. 29. 18:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Én most vagyok benne, ez a 3. nap, de már tisztára legyengültem. 2. és 3., nektek meddig tartott meggyógyulni?
2022. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Nekem jó egy hét volt, de még utána is gyenge voltam egy ideig
2022. okt. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: Volt valami gyógyszer vagy egyéb, ami használt? Én még mindig nem gyógyultam meg, a gyógyszerek sem igazán segítettek.
2022. okt. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Smecta port ittam meg valami gyógyszert is szedtem, de nem használt egyik sem, magától múlt el. Így visszagondolva jó másfél hétig eltartott
2022. nov. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!