Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Clostridium difficile fertőzés...

Clostridium difficile fertőzése van Anyukámnak, kórházi antibiotikum kúra után. Van itt olyan aki kigyógyult belőle?

Figyelt kérdés
A kórházban hiába kezelik antibiotikummal, nem használ semmi, sőt, még jobban megy tönkre Anyukám. Rettenetesen aggódom! Van itt olyan aki kigyógyult belőle akár orvosi segítséggel, akár másmilyen módon? Egyáltalán engedjük, hogy tovább kezeljék az antibiotikumokkal amik nem használnak? Csak mégjobban teszik tönkre azt látom, megszakad a szivem!!!!!! Nem tudom mivel teszek jót vagy rosszat.. teljesen tanácstalanok vagyunk!

2022. okt. 3. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bélflora helyreállito készitményeket kapott? Szedi rendesen?
2022. okt. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bent természetesen nem kap, de vittünk neki probiotikumot. Tudnál abban segíteni, hogy milyen készítményekkel támogathatjuk mèg pluszban a bèlflóráját? Köszönöm szépen!
2022. okt. 4. 00:21
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Probiotikum szájon át nem biztos, hogy sokat fog segíteni. Azt inkább az orvossal kellene megbeszélni, hogy kezelés alatt van-e értelme és ez milyen fajta legyen. Infúzióban kapja az AB-t? Antibiotikum kell, nem szabad abbahagyni nehogy szövődmény legyen, más megoldása ennek nincs, hosszadalmas is lehet ennek kezelése. Remélem mihamarabb meggyógyul.
2022. okt. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rokonomnak volt ilyen fertőzése, túlélte, de nagyon sokáig kapott antibiotikumot.

Anyukádnak jobbulást!

2022. okt. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek! Megfogadjuk a jótanácsokat! Még egyszer köszönöm!!
2022. okt. 4. 16:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Nekem több hónap Vancomycin kúra után, ami teljesen hatástalan volt, felírták a Lászlóban a Difficlir-t. Azóta jól vagyok.
2023. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Sajnos Anyukám december 29.èn meghalt, az orvosok teljesen leszarták.. hètszer volt kórhàzban.. egyszer sem tőrtènt èrdembeli kivizsgálás, hiába könyörögtünk, a zárójelentésekre is valótlant írtak, csak, hogy be legyen védve a seggük... ezek màr nem orvosok, ezek gyilkosok!!!! Undorító ami ebben az orszàgban megy!!!!
2023. jan. 24. 09:59
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon, nagyon sajnálom. Tudom, engem is leszartak, még a magánorvos is, senkit nem érdekelt a problémám. Meguntak a gasztroenterológián, hogy állandóan a nyakukra járok, csak ezért utaltak be a Lászlóba, így tudtam meggyógyulni.
2023. jan. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!