Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tegnap ettem páer db fagyaszto...

Tegnap ettem páer db fagyasztott meggyet. Mire megettem párat észrevettem, hogy kukacok vannak benne (?!). Hosszabb példányok... Létezhet? Lehet ettől valami bajom? Attól tartok, hogy féreg volt benne.. vagy ez képtelenség? Lidlben vásárolt.

Figyelt kérdés

2022. okt. 30. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg nem éltek már, úgyhogy semmi bajod nem lesz.
2022. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Lehetséges. Nem lesz semmi bajod.
2022. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Tele volt fehérjével legalább .
2022. okt. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Még ha éltek volna, akkor se lenne bajod. Egyébként a meggyben nagyon ritkán van kukac.
2022. okt. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elég bizarr volt. És ráparáztam... Remélem tényleg semmmi baj nem lehet. Férgességtől tartok csak.
2022. okt. 30. 23:08
 6/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk a fagyástól nen tudom mennyire lehetnek "életképesek" a peték. Ez a legnagyobb félelmem.
2022. okt. 30. 23:09
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak a furcsa az volt, nem kukacokra hajaztak. Annál hosszabb és vékonyabb volt. Féregszerű.
2022. okt. 30. 23:25
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Az a kukac, ami a meggyben lehet, nem tudja fertőzni az embert. Ha él is, a gyomorsav megemészti. Ne parázz.
2022. okt. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!