Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gyakori hasfájás, hasmenés mi...

Gyakori hasfájás, hasmenés mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2-3 hónapja beteg voltam, láz, megfázás és társai kb 1 hétig aztán ahogy meggyógyultam jött egy hasmenéses időszak 2-3 napig amikor bármit ettem egyből kb ki is jött.. azóta pedig ez áll fenn, igaz hogy az étkezésem nem rendszeres van hogy napi 1x eszem, dohányzom és kávét is iszom napi 2x, de bármit eszek egyből el kezd fájni a hasam bugyborékol és mar mehetek is a wcre mert kijön belőlem. Nem bír el semmit a szervezet, igaz nem mindennapos de elég rossz így lenni úgy h ezek előtt nem volt ilyen gondom. Mi lehet a baj? Valami bélfertőzés? Vagy a rendszertelen életmód? Allergiás sem vagyok semmire vérvételen és vizelet vizsgálaton is nemrég voltam és nem találtak semmit..
2022. nov. 1. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológiára kell menned ezzel a problémával, de az életviteled is nagyban hozzájárul.
2022. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jó eséllyel valamilyen bakteriális fertőzés amin egy antibiotikum kúra tud segíteni, de öndiagnosztika helyett inkább a háziorvosoddal beszélj, ő tud segíteni a további teendőkben.
2022. nov. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!