Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez lehet vesemedence gyulladás?

Ez lehet vesemedence gyulladás?

Figyelt kérdés
Két napja nyomó fájdalmat érzek jobb oldalt borda alatti tájékon és a derekam is meg a hátam is fáj azon a tájékon,két hétig felvoltam fázva de arra kaptam gyógyszert a pisilési inger már elmúlt. Ez lehet vese gyulladás? Egyre jobban fáj elöl a hasamnál.:(

2022. nov. 12. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, jobb oldalon borda alatti fájdalom epe vagy máj gond.
2022. nov. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés hogy elöl fáj vagy hátul. Vesemedence gyulladás hátul fáj. Előrehaladott állapotban a beteg már csak előregörnyedve tud járni.

Úgy is lehet ellenőrizni, hogy a paciens előrehajol és akkor hátul a derekánál kétoldalt rákoppintanak. Gyulladásnál a beteg kétrét görnyed.

2022. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Én meg bevettem egy normaflort és megfájdult a hasam elsőnek az egész hasam fájt most meg jobb oldalamnál fáj. Én is tanácstalan vagyok.
2022. nov. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha elől fáj, akkor nem valószínű, max ha hátul is együtt. Nekem volt vesemedence gyulladásom, széklet és vizelet retencióval jár kezdetben, utána nyomásérzés hátul, nagyon kellemetlen, én azzal már orvoshoz mentem, nem hiszem, hogy azzal itt írogatna valaki. De minden eset lehet más.
2022. dec. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!