Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mandulagyulladás lehet?

Mandulagyulladás lehet?

Figyelt kérdés
Most keltem nem régen arra, hogy lehet begyulladt a mandulám már 3napja a torkom be van gyulladva, most reggel arra keltem, hogy valami mást is érzek a torkomban, belenéztem a tükörbe és láttam, hogy a bal mandulám meg van nagyobodva és van rajta 2db olyan 1-2mm fehér pont szerűség… milyen gyógyszert szedjekrá?

2022. nov. 27. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Hát leginkább antibiotikumot.


Ebben a háziorvosod - ma - az ügyeletes orvos tud segíteni.


Ha házilag szeretnéd kihúzni holnapig, akkor kakukkfűfőzet, nekem az teljesen lehúzta a mandulagyulladásomat, sosem kellett gyógyszer - itt kiemelem - hogy ez csak az én tapasztalatom, és az orvos szerint is rendben van, tényleg használ.

2022. nov. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ne erőltessük már azt a ménkű antibiotikumot, kedves 1-es. Már így is katasztrofális állapotban van az átlagember bélflórája, nem kellene még tovább pusztítani.
2022. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!