Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet hasnyálmirigy gyulladásom?

Lehet hasnyálmirigy gyulladásom?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor sajnos többet ittam mint kellett volna, igazából év közben soha nem fogyasztok alkoholt, most ittam több féle rövid italt és hát kijött belőlem minden, még másnap is. Ennyire rosszul még nem éreztem magam.

Aztán hétfőre egész jól lettem, dolgoztam is, de tegnap nem olyan volt az étvágyam mint szokott, illetve egy kis fájdalmat is éreztem a gyomrom felső részén. Szerintetek lehet hasnyálmirigy gyulladás?


2023. jan. 4. 10:39
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem hinném. A hasnyálmirigy gyulladás nem múlik el csak úgy egyik napról a másikra. De ha úgy érzed ott valami nem stimmel, akkor orvoshoz elmehetsz, max. egy hasi ultrahangot csinálnak, esetleg néznek gyulladási faktorokat.
2023. jan. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!