Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Meg lehet előzni a nagyobb...

Meg lehet előzni a nagyobb bajt? Valakinek lett hasonló tünete?

Figyelt kérdés
A rokonságban többen is szívfájdalomra panaszkodnak. Biztos vagyok benne, hogy a covid oltás miatt van, ami szívizomgyulladást okozhat, de akár le is állhat tőle az ember szíve. Előtte semmi baj nem volt a szívükkel, egyértelműen az a méreginjekció okozta. Nem tudni, mennyi mérget kaphattak, bevizsgáltak több ezer vakcinát, és különböző mértékben voltak bennük ezek a kémiai anyagok. Mielőtt felvették az oltást, próbáltam őket lebeszélni róla, de sajnos nem sikerült. Az egyikük bekerült a sürgősségire, és nem találtak semmit..

2023. febr. 6. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Na már régen szidtuk a COVID oltást…

Egyrészt nem értem hogy mit kell megelőzni amikor már megtörtént a dolog. Egyébként meg ő döntésük volt, számolhattak volna vele hogy lesznek következmények (mellékhatások) , de nem értem hogy neked ezt miért kell most kiírni?

2023. febr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Senior Séf ***** válasza:
45%
Nem vagyok oltáspárti, de méregnek azért nem kiáltanám ki. Tény, hogy a tüskefehérje tud galibákat okozni, tehát azt kell kivezetni a szervezetből. Legutolsó információm szerint fenyőtea alkalmas erre.
2023. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
2020 márciusába kaptam az első pfizer oltásom, rá 1 hónapra a másodikat.Tünetmentesen átestem az oltáson. Másfél év telt el azóta és tavaly április óta vannak mellkasi fájalmaim, leginkább szívszúrások nekem is és ezzel ki is alakult egy gyönyörű szorongás.Természetesen az orvosok nem találtak semmmit (magán kardiológus). Lassan egy éve tart és nem kaptam rá kielégítő választ. Pszchiológusom is említette a Pfizer oltás mellékhatását, nem gondoltam volna, hogy ennyi idő után kijön.
2023. febr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos mi is rákényszerültünk az oltás felvételére, amíg csak lehetett elenáltunk a "csábításnak". Szerencsére sinopharmot kértünk, fiziológiás sóoldatnak bizonnyult hálistennek.
2023. febr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!