Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Torokmandula gyulladásom van...

Esztipeti15 kérdése:

Torokmandula gyulladásom van 4 napja. Kaptam antibiotikumot, ma orrfújás közben egy nagyobb tüsszentést követően kifújtam egy nagyobb véres, gennyes "csomót" mit lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem percekig vérzett az orrom utána. Nagyon furcsa, esküszöm olyan, mintha egy levált szövetdarab lenne a szervezetemből

2023. febr. 27. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, csak egy jokora gennyes veres takonycsomo, tudom hogy k...vaundorito a kinezete, de legalabb kijott magatol. Tisztul a szervezeted.
2023. febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igaz ami igaz, a jobb ornyílásomon jobban kapok levegőt. Ez lehetséges? Vagy csak beképzelem?
2023. febr. 27. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, az ott szépen gyűlt az orrod mélyén, aztán most megszabadultál tőle. Pusztán azzal, hogy kijött jobban kapsz levegőt, és az orrod is kevésbé fog folyni, mert nem ingerli annyira.
2023. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ez történt, akkor nem volt megfelelő a gyógykezelés, hiszen a melléküreg gyulladást is kellett volna kezelni (az antibiotikum mellett) orrcseppel.
2023. febr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De fura. Konkrétan nekem is ez volt vmelyik nap, én is beteg vgyk, és voltam már párszor beteg, de mondom ilyet még 29 év alatt nem láttam kijönni magamból. Tényleg olyan volt mint egy levalt szövetdarab. Nem ilyen kis véres vmi, vagy nem az, h a takony vérzett vna. Rendesen mint bocsi, h ezt írom, biztos undoritó, de eskuszom mint amikor menstruál az ember, és akkor is távoznak ilyen nagyobb levált vérdarabok az emberből.... Kb olyan volt vagy mint egy véresméhnyák... De maga az álla takonyszerű volt, de az egesz tényleg ilyen szövetbeütésű volt, ugyanis sehol sem volt takony resz belole csak egy nagy adag egybegyűlt vér. Nagyon neztem en is. Miutan kifújtam nekem nem vérzett, csak utána jobban kaptam levegőt.
2023. márc. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!