Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez normális az antibiotikum...

Ez normális az antibiotikum bevétele után?

Figyelt kérdés
Kb 1. héttel ezelőtt sajnos "felfáztam" és az orvosom írt ki nekem egy alkalomra való Monural poralapú antibiotikumot. Aznap este lefekvés előtt meg is ittam. Szerencsére másnapra teljesen meggyógyultam viszont a napokban vettem észre hogy a székletem nagyon híg, és most nem a pisi miatt járok sokat mosdóba, hanem mert megy a hasam. :DD Tudom, hogy az antibio elpusztít hasznos bacikat is, de ha ez azmiatt van, akkor meddig tart? vagy mit tegyek ellene? Előtte nem szedtem be antibiotikumot soha, és azóta sem, ez csak egyszeri alkalom volt.

2023. márc. 3. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennek semmi kjöte az antibiotikumhoz
2023. márc. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ki valami probiotikumot, gyógyszerész tud ajánlani
2023. márc. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Probiotikumot szoktak ajánlani az orvosok antibiotikum mellé, mert a gyomor-bélrendszer hasznos baktériumait is elpusztítja, és igen, okozhat hasmenést. Patikában segítenek.
2023. márc. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!