Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most már ki lehet jelenteni...

Most már ki lehet jelenteni tudományosan hogy a covid elleni vakcinák hatásosak meg biztonságosak voltak?

Figyelt kérdés
2023. márc. 5. 13:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%
Alábbhagyott a vírus terjedése, miután egyre többen beoltatták magukat, ezért én úgy gondolom, hogy igen.
2023. márc. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%

Igen. A statisztika nem hazudik, az oltasok mellekhatasai elenyeszo szazalekokat mutatnak, azaz nem, nem hullanak tole az emberek, nem fognak sem 1, se 6 honap, se 2 ev, se 5 ev mulva tomegesen turborakban megdogleni.


A hatasossaga erdekesebb kerdes, mindenesetre teny, hogy az egymast koveto hullamok bar fertozokepesebbek, de egyre enyhebbek lettek az elsohoz kepest. Mig 2020 elejen azert jo esellyel kerult korhazba es lelegeztetogepre az atlagos covidos, mostanaban ez szerencsere nagyon nincs igy.

2023. márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
Igen,az élet ellen.
2023. márc. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%

1,széf end iffektiv.Full naivok vagytok.


[link]

2023. márc. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
56%
2,szerencsére már egyre kevesebben hiszik el az általad terjesztett covid propagandát.Az oltások ölnek,de sebaj,jogodban áll hülyének lenni!
2023. márc. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
57%
Nem
2023. márc. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Paczalos István ***** válasza:
74%
Annyira hatásosak voltak, hogy az oltás után 10 nappal kórházba kerültem jobb pitvari problémával.. Szóval nagyon hatásos volt nálam. Mellesleg csak 3 alkalommal estem át a Covidon...
2023. márc. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Csomorkány ***** válasza:
46%

Fene tudja. A híres előddel, a spanyolnáthával is kb. az történt, hogy 2-3 év után abbahagyta az átlagosan egészséges korosztály gyilkolását, és most már "csak egy kis influenza" - mint a kovid. Pedig a spanyolnáthához nem voltak oltások.


"Egy kis kovidot" én is kaptam tavaly, pedig van bennem három oltás. Az orvosom szerint, aki barátom is, durvább lehetett volna, ha nem vagyok beoltva. Fene tudja, de orvosként azért tartom, mert bízom benne.

2023. márc. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
42%
A spanyolnátha ugyanilyen átverés volt,a nagy éhezés miatt és a szétgyógyszerezés miatt hullottak az emberek.
2023. márc. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
8,a covid méreg miatt voltál beteg.Az immunrendszeretek már egy nagy nulla az injekciók miatt.
2023. márc. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!