Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mandula körüli tályoggal...

Mandula körüli tályoggal kezelnek már 3.napja, a tágítás annyira fáj, amit még soha nem éreztem, azt mondta az orvos, hogy ezek után ki kell venni a mandulámat,de én nem akarom, hogy még egyszer hozzányúljanak, van, akinek tályog után nem vették ki?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok és 2 kicsi gyerekem van. A tályogot is ambulánsan kezelik, reggelente kell mennem, mert a gyerekek miatt elutasítottam a bent fekvést.

2023. márc. 10. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek! Sajnos elég veszélyes, mert ujra kialakulhat a tályog. Ha teljesen begyógyult, akkor jobb ha kiveszik a manduládat!
2023. márc. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérhetsz altatást az eltávolításhoz. Feleslegesen ne szenvedj ha nem muszáj! Jobbulást Neked!
2023. márc. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kivetetném - szórakozna a franc vele. A gyerek kibírja azt a maximum 2-3 napot, amíg hazaengednek műtét után.
2023. márc. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Szeretném megkérdezni, hogy milyen tüneteid voltak? (Ha szabad?)

Egyik mandulámon ilyen gennyes szerű hólyag van. Nem fàj meg nem oloz gondot.

febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!