Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez petefészek gyulladás vagy...

Ez petefészek gyulladás vagy emésztési probléma?

Figyelt kérdés
Napok óta fáj jobb oldalt lent az alhasam de nem állandóan és tompán nem szúró jellegű. Az elmúlt hetekben nem volt valami jó a hasam hol ment hol szèkrekedèsem volt sok sok bélmorgással ( IBS-em van ) de most fog majd megjönni pàr nap múlva és van amikor a teljes alhasamra lokalizàlódik de aztán újra csak jobb oldalra. Mi lehet ez? A beleim fájnának vagy a petefészkem?

2023. márc. 22. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel Ibs-ed ezert valszeg a beleid. Nekem is az van es mensi elott nekem is faj tompán szúr es rajovok mindig h az nem a petefészkem se a mehem hanem a beleim.Nincs petefészek gyulladásod de nem vagyok orvos.Menj el nődokihoz
2023. márc. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!