Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csináljak,ha emészt a...

Mit csináljak,ha emészt a bűntudat?(lent kifejtem)

Figyelt kérdés
Szóval lebetegedtem,és kedden boltam orvosnál. Mondta,hogy ha nem érzem jól magam csütörtökön menjek vissza. És nem érzem magam valami fényesen, köhögök meg folyik az orrom. És anyukám is azt mondta hogy jó, inkább ne menjek holnap suliba,de akkor is emeszt a buntudat hogy eltudtam volna menni. Igazából csak ennyi.

2023. máj. 17. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Igazán lelkiismeretes lehetsz, de ezért ne emésszen a bűntudat! Sokkal jobban teszed, ha te pihensz és gyógyulsz és közben legalább nem fertőzöd meg az osztálytársaidat.
2023. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fura szerzet vagy te. Ne emésszen a bűntudat. Egyrészt abban nincs köszönet, ha végigfertőzöd az osztályt. Másrészt ha meg tudod szerezni az anyagot, egy nap ide vagy oda, a kutyát nem érdekli, higgy nekem. Ha szakmaiba jársz, még megértem, hogy attól félsz lemaradsz valamiről, de ha gimibe, na ott aztán tényleg csak az érettségi a lényeg, a zömére az életben nem lesz szükséged, senki nem kérdezi. Inkább élvezd ki, hogy még szükség szerint lehetsz beteg. Később a munka világában lehet, hogy félholtan is kénytelen leszel bemenni robotolni.
2023. máj. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cameroon ***** válasza:
65%
Ritka jó lelkű ember lehetsz ne emésszen a bűntudat ne vádold magad egy kis pihenés neked is jár :)
2023. máj. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne emésszen, mert betegen nem kell sehová se menni.
2023. máj. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted, hogy nem mentél. Tanulj az én hibámból, kb 30 éves koromig, ha nem voltam lázas beteg elvánszorogtam az iskolába/munkahelyre. Sokszor kétszer annyi idő kellett a gyógyuláshoz + az átkínlódott napok. Egyszer az ájulás szélén voltam annyira rosszul éreztem magam a munkahelyemen. Haza nem mehettem, lazítani sem tudtam. Egyedul vigyaztam 12 felnőtt autistára egy lakóotthonban. Akkor fogadtam meg, ezt soha többé és tartom is magam hozzá. A Föld ugyanúgy forog amikor elmegyek tappanzre, hatranyom még nem származott belőle. Mihamarabbi gyógyulást!
2023. máj. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!