Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Felcsapta fejét egy új COVID...

Felcsapta fejét egy új COVID mutáció, ami nagyon agresszíven terjed. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Az új mutáció az előzőeknél 10x fertőzőbb a szakértők szerint. Ti elkezdtétek már a védekezést? Mit gondoltok lehet megint világjárvány, lezárások, stb. belőle, vagy az oltás megvéd mindenkit?

2023. máj. 23. 01:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem már senkit nem érdekel, lerágott csont úgyhogy nem lesz belőle semmi.


Most az ukrán orosz háború és az infláció érdekesebb, haladj a korral és te is azzal foglalkozz a COVID az olyan 2020, már rég lejárt lemez.

2023. máj. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Lejárt lemez.
2023. máj. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Kitana. ***** válasza:
83%

Persze, már vettem 20 liter Domestost, hogy azzal mossam le a gyümölcsöket, mielőtt a hűtőbe kerülnek.

Most vezették ki a kötelező maszkot az egészségügyi épületekből, szerinted érdekel bárkit a téma? De úgy hallottam, 2025-ben jön az új vírus, ami mindenkit kiírt, majd akkor :D

2023. máj. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Senkit nem érdekel a COVID, "megszünt" a háború kitörése óta. Haladjunk a korral.

A méggyorsabb, már-már fenysebességgel terjedő mutációk ellen pedig C vitamint vegyél be

2023. máj. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Amíg gazdasági válsággal, háborúval lehet nyomorgatni az embereket, nem fog terjedni, Ha vége a válságnak, talán akkor támad majd. Nem hülye ez a vírus, majd később "folytatja"
2023. máj. 23. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 NTBS ***** válasza:
35%
Semmit.
2023. máj. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

Dupla maszk, 10 adag oltás, 2ev kötelező karantén mindenkinek. Ez a megoldás.

Egyébként az is mennyire érdekes, hogy amióta nem kötelező minden halálesetet kovidnak regisztrálni már nem is annyira halálos. Ezt maga Müller Cecília is elismerte.

2023. máj. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Érdekes, miért nem hallottam, olvastam sehol, csak pont itt?


Még nevet sem adtál neki.... Tudod az új változtatnak.


Az előző mutációk melyikénél 10x fertőzőbb?


Ja és hol van a népesség csökkentés meg a totális diktatúra?


Mondjuk megbökhetted volna az állításokat valami hírforrással.... Nyilván olyan nincs, vagy csak valami soha senki nem hallott róla portálon van. Netán a Tiktokon mondták?


Hol???

2023. máj. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Nos, végül találtam, hogy tényleg van valami, de nem 10x olyan fertőző, hanem 1.2x


Nem mindegy.

A neve: XBB.1.16


Riogatásról, lezárásokról app sincsen.


Fertőzőbb, de nem veszélyesebb mint bármelyik eddigi.

Az omicronnal ellentétben, visszatért ezzel a verzióval a szaglás és íz érzékelés elvesztése mint tünet.


[link]

2023. máj. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%
7. Ha valaha is kötelező lett volna minden halálesetet covidnak regisztrálni, akkor abban az időben a halálesetek pontosan 100.00%-a kellett volna COVID halálesetnek lennie, ilyen pedig sohasem volt.
2023. máj. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!