Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen mellékhatásokat vettél...

Milyen mellékhatásokat vettél észre a COVID19 oltást követő időszakban, napjainkig?

Figyelt kérdés

Hogy könnyebb legyen értelmezni a válaszod, érdemes lehet leírni, hogy hány oltást és melyik típusokból kaptál és hogy mennyi idős és nemű vagy.

Az is jó lenne ha pontosan letudnád írni, hogy hányadik oltás után mennyi idővel jelentkeztek a mellékhatásai az oltásnak és hogy milyen erősségű volt.


Minta válasz:


33/: f/n:(férfi/ nő)

Első oltás: 2020 február 12 (Sinopharm)

Második oltás: 2020 április 20 (Sinopharm)

Harmadik oltás: 2020 október 13 (Sinopharm)

Negyedik oltás: 2021 december 06 (Sinopharm)


- 2022 nyarán a negyedik oltás után kezdődött el a karom lebénulása.

- azt vettem észre, hogy a karom jóval gyengébb mint korábban, nehezebben múlik el az izomláz, kevesebbet tudok vele emelni, éjszakánként nagyon fáj, sokszor nem tudok miatta nyugodtan aludni, ...

- könnyebben elkapok egy egyszerű náthát és nehezebben gyógyulok ki belőle, hevesebb a lefolyása mint korábban,(jobban folyik az orrod, jobban fáj a fejed, tovább köhögsz, ...)

- gyengébb az állóképességed (kevesebb futás, kerékpározás, foci, rollerezés megy és jobban kifáraszt)

- rosszabb a közérzeted (szédülsz, étvágytalan vagy, fogytál/ híztál)

- terméketlen vagy (férfiként kivizsgáltattad és rossz eredményt kaptál mint a Covid19 vakcina előtt)

- nem tudsz teherbe esni (Covid előtt teherbe tudtál esni utána már nem)

- érzékenyebb vagy a hőhullámokra

- fáradékonyabb vagy

- felerősödtek a szervibajaid pld. gyomorbetegséged, májprobléma, szív/érrendszeri, ... ?


Minden amit eszedbe jut és elváltozás amióta megkaptad a védőoltást, írj le. Köszi!


FONTOS: hogy csak saját észrevételt írj vagy olyat ami pld nagyon közeli családtag esetében figyeltél meg. Hírekből való informálódás nem érdekel, köszönöm.


Minél többen válaszoljatok az is jó válasz ha csak azt megírod, hogy 1,2,3,4,5 oltást kaptam és semmi bajom.



2023. jún. 8. 17:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
63%

Semmit.

Az oltás előtt voltam egyszer pszichésen megreccsenve, mindig mondom, ha az oltás után jött volna akkor tuti arra fogtam volna mellékhatásként.


Semmi se bizonyítja amik fent vannak leirva, hogy, oltás váltotta ki. És kár is ezen ragodni évekkel túl vagyunk már ezen.

2023. jún. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Ezek csak példák, nem gondoltam, hogy ezek közül bárkire is bármelyik igaz lehet.

Nem az a lényeg amit én írtam(AZ CSAK PÉLDA) hanem az amit ti a saját tapasztalataitok.

Az a legjobb ha senkinek semmi baja tőle és nem lesz több kijárási korlátozás, maszkviselési kötelezettsége bármelyik korosztálynak.

Köszönöm.

2023. jún. 8. 17:31
 3/29 anonim ***** válasza:
88%

AstraZenecát és Pfizert kaptam.


Nem vagyok betegeskedő típus, sokat sportolok, azt nem tudom, hogy mennyire vagyok termékeny, de minden hónapban menstruálok. Hidegfrontra érzékenyebb lettem az utóbbi hónapokban, de nem gondolnám, hogy bármi köze lenne az oltáshoz.

2023. jún. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%
Mire vagy kíváncsi? Hogy oltás után megjelentek a rákos megbetegedések? A szív- és érrendszeri halálozások? Hogy az emberek fáradékonyabbak és a minimális napi tevékenységeiket is nehezebben tudják elvégezni? Hogy van egy sérülésük és sokkal nehezebben gyógyulnak? Hogy sokkal érzékenyebbek lesznek a külső és belső behatásokra? Hogy hallucinálnak, álmatlanságban szenvednek, de közben egész nap aludnának? Hogy pszichiátriai betegségeik lesznek? Igen, ezek mind fellelhető problémák, de ezeket bármelyik oltáscsoportban olvashatod. Vannak nyitott és zárt csoportok. Ha nagyon kíváncsi vagy, az én környezetemben is haltak meg fiatalon (30-as korosztály), de olyan is van, aki vergődik, minden baja van, de ráfogja erre meg arra, elbagatellizálja a dolgot, holott már menni sem tud. Majd felfogad egy ápolót, mert a saját hülyeségébe nem fog belerángatni másokat. Az ő döntése volt, viselje a következményeket.
2023. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Kérlek benneteket csak saját tapasztalatot írjatok le vagy családtagét.

Nemiség, kor és covid19 oltás megnevezése után ahogyan a példában is szerepel.


Sokan már sajnos arra sem emlékszenek, hogy mikor adták be neki az első oltást és az milyik volt.

2023. jún. 8. 17:53
 6/29 anonim ***** válasza:
64%
Hónapokkal, évekkel később jönnek ki a problémák, halálok, de ezt a nagy professzorok is megmondták, akik már nem élnek, mert elmondták az igazságot. Itt meg nagyban kussolnak az egészről, csak a mentők szirénáját halljuk.
2023. jún. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
23%

Billg$ci népességszabályozásra ajánlotta az oltást, fent van videón, tessék megnézni. Nem is titkolják. És még nincs vége, jön a következő felvonás ma-holnap. F@sza vérzéses lázról ugatnak. Magyarország felkészült a következő egészségügyi vészhelyzetre, májusi jelentés.


[link]

2023. jún. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
68%
Rokonom nem tud menni, lehet hogy tehetetlen zombi lesz, két Pfizer-el. Reccsen meg az egészsége. Az elején oltott.
2023. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Figyelj csak ne dobj be több ilyen értesülést, nem erre vagyok kíváncsi, kérlek értsd már meg...

Csinálj egy saját topikot és oda írd ezeket az észrevételeidet. Minket kérlek hagy békén, amit csinálsz az egyfajta idiótaság kezdőzetlenűl az olyan megnyilvánulásaidra gondolok, hogy Billg$ci.

Ne írj több hozzászólást, ha van közölni valód azt nekem privátba küld el, másokat ne terhelj az ismereteiddel.


Egyébként is ez a kérdéshez nem tartozik!


Mások véleményének nagyon örülnék. KÖSZÖNÖM!

2023. jún. 8. 18:53
 10/29 anonim ***** válasza:
66%
Ja te azt hitted hogy meg akarnak menteni minket? Miért nem akkor gondolkoztál?
2023. jún. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!