Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mivel lehet a viszketés...

Mivel lehet a viszketés mértékét csökkenteni nemi betegségben szenvedőknek?

Figyelt kérdés
Condylomát állapított meg nálam a nőgyógyász,amit exemtől kaptam el.Felírt egy méregdrága drága nevezetű krémet "Aldara".Amióta használom rettenetesen viszket a nemi szervem:(.Egy hónapig kell használnom,a krém mellékhatásaként is léphet fel viszketés,állítólag a kezelés abbahagyása után elmúlik.Mit tehetnék,hogy csökkentsem a viszketés mértékét?Így szinte dolgozni se tudok elmenni:(.
2010. okt. 24. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem tartom normásinak hogy egy gyógykrém mellékhatásánál a viszketés normási legyen
2010. okt. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sem. Ez nem allergiát jelent?

Keress egy másik dokit, rosszabb nem történhet, mint hogy ugyanezt mondja. Egy próbát azért megér.

2010. okt. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ezt fogom tenni.Amúgy látványosan gyógyulgatok,de ez elviselhetetlen..jól hat a gyógyszer,azt írta a papíron,hogy a viszketés annak a jele,hogy gógyul az illető.De tényleg akár allergia is lehet..
2010. okt. 24. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!