Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vércseppanalízisen Candidát...

Vércseppanalízisen Candidát állapítottak meg nálam. Mi ehetek és mit nem?

Figyelt kérdés
86 kg vagyok így nem is baj ha fogyok is tőle mert gyógyulásom után kisbabát szeretnénk.De sajnos keveset tudok ,hogy mit ehetek és mit nem. Neten meg nem találok egy rendes megbízható oldalt ezekről.
2010. okt. 24. 18:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom számít -e de leírom,egy hete volt missed abortuszom.Attól még elkezdhetem a diétát?
2010. okt. 24. 18:34
 2/7 anonim ***** válasza:
egyet imád a gomba: ez pedig a cukor!!!!!!!! Ne etesd! se üdítővel se semmivel. A cukor helyettesítőket is jó hanyagolni nem a gomba miatt, csak mert több vélemény szerint káros a szervezetre
2010. okt. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
google.hu > candidadiéta
2010. okt. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

manapság mindenkinek candidát állapítanak meg a természetgyógyászok...

fordulj orvoshoz és kérj egy candida tesztet. (vérvételből kimutatják) ha negatív, akkor felejts el az egészet. Candida ugyanis minden ember szervezetében van. Akkor van gond, ha elszaporodik, de annak súlyos fertőzés a következménye. Ilyen immunhiányos, erősen legyengült állapotban van.


Ha jól működik a hasnyálmirigyed, akkor nem lesz magas a vércukorszinted, mert a többletinzulin lenyomja.


Nem kell mindent bevenni, amit a természetgyogyik kitalálnak. A legtöbb ilyen dolog teljesen alaptalan, viszont sok lóvét leszednek rólad, mire "kigyógyulsz" a candidádból...

2010. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!

Nekem vérből állapították meg nem természetgyógyász,de arra nem is adnék :S azt is megállapították ,hogy az immunrendszerem = a 0-val :S sajnos

2010. okt. 25. 09:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Szakrendelőben voltál rendesen orvosi beutalásra? Vagy alternatív helyen?

Mi alapján állította, hogy az immunrendszered nulla? Be tudod másolni a vérkép eredményedet? Akkor lenne nulla, ha mondjuk AIDS beteg lennél! Másold be a laboreredményedet (név nélkül persze), megnézzük!

2010. okt. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vércsepp analízisen voltam nem kaptam ilyen eredményt csak mondták...
2010. okt. 28. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!