Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az orrom alatt megjelentek...

Az orrom alatt megjelentek holyag olyan mint ha herpesz lenne, elég csúnya mit kenjek rá?

Figyelt kérdés
Én herpesz kenőcsöt szoktam de nem nagyon használ van hogy két hétig is igy marad:S vannak vakami jó praktikáitok?
2010. nov. 11. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Fokhagyma.Először qrvára csíp, de fertőtlenít, és vírusölő. Nekem egy nap alatt visszahúzódik tőle.
2010. nov. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van akinek bejön a fogkrém, másoknak a fokhagyma, valamelyik spec. kenőcs, vagy éppen a gyógyszertári alkohol... erősen egyénfüggő, hogy kinek mire reagál jól a herpesze. Nekem nagyon bevált a Zovirax, ha csak érzem azt a furcsa, bizsergős-égető érzést, már kenem is. Nagyon ritka, hogy ne húzódjon vissza azonnal, de olyankor is csak egy max. gombostűfejnyi dudor nő 1-2 napra, semmi hólyag vagy seb.
2010. nov. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ilyesmi az orromban szokott lenni néha és ezzel szoktam kenni: [link]
2010. nov. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!