Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan zajlik az HIV Teszt?

Hogyan zajlik az HIV Teszt?

Figyelt kérdés

Ki végzi el?Lehetséges-e h a làny elvégzi a tesztet és màsnap màris gumi nélkul àgyba bujik?

Pénzbe kerul-e?


2009. jan. 10. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A tesztet labor végzi el, de ha jól tudom van egy olyan periódus amikor a teszt még nem mutatja ki ha pozitív, de már fertőző.
2009. jan. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ÁNTSZ csinál ilyen jellegű tesztet, ha magáncélból kell, ingyenesen. Az eredményre egy hetet kell várni, vagy ha úgy kérik, kipostázzák. (Baranya megyében, pécsen legalábbis)


Az ablak-periódus alatt elvégzett teszt eredménye akkor is lehet negatív, ha igazából fertőzött az egyén; ilyenkor már ő is fertőz.


Vszinűleg ki van rakva jónéhány hasznos tájékoztató.


ha azt mondja a teszt, hogy negativ, akkor lehet gumi nélkül azonnal. éljen a chlamydia

2009. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
én pl gödörben voltam aids napon és egy fél perc alatt megszúrtak 10 perc mva eredmény. sztem másholi sígy van nem para.de ha necces a dolgod akkor jószerencsét neked én nyertem (volt aki nem...)
2009. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A HIV teszteknek 2 fajtája van:

Az egyik a vírust keresi, a másik az ellenanyagot.

Az első esetben 2 hét múlva tudnak biztosat kimutatni, a másodikban 4-6 hét múlva.

A kettőt sokszor szokták kombinálva egyszerre vizsgálni.

2009. febr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!