Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most akkor AIDS-es vagyok/lehe...

Most akkor AIDS-es vagyok/lehetek?

Figyelt kérdés

Néha ha maszturbálok, akkor egy cso nyálat viszek lentre a kezemből, vagy ha a pasimmal smárolom, akkor néha folyik a nyálunk és egymásét nyeljük le. Meg van hüvelyváladékom, ilywn fehér túros szerű és néha van szaga és mindne nap van. szóó szerint. ez normális? vagy beteg vagyok? mensizik az ember és ha vége van akkor fehér váladék a köv menstruig, aztán újra akkor jön vissza?


de a lényeg. ezek alapján lehetek AIDS-es?

Vérvételből megállapíxtható és akkor szolnak az orvosok hogy az vagyok ??!!


Ám rendes válaszokat kérek. Így is félek, valahogy nem vagyok kiváncsi a letolásokra meg a durváságokra... Köszönöm.


17/L


2010. nov. 19. 17:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Igen lehetsz.

De egyébként itt hívnám fel a figyelmedet, hogy vannak egyéb betegségek, amik viszont nyállal terjednek (ld hepatitits) úgyhogy lehet bármi bajod.

Mondjuk Dr House meg tudná mondani az agysorvadás vagy agyhalál melyiknek a tünete.

A túrós akármi meg a gombás fertőzés lehet.

2010. nov. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
kutyával?...OMG... a nyálban annyi ,de annyi baktérium van, főleg az állatokéban, most gondolj bele, először a kutyád a nyelvével a saját részét kinyaldosta, majd belőled is nyalt... fujj...valami fertőzést biztosan elkaptál, menj nőgyógyászhoz.
2010. nov. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi hülye unatkozó fiatalt csak ezen az oldalon találni.
2010. nov. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Szerintem nem vagy az, de sürgősen menj el nőgyógyászhoz mert ez nagyon gombás fertőzésre utal :( Ha meg más akkor is jobb ha megtudod és kezelteted. Az utolsó írásodhoz meg nem tudok mit hozzá fűzni :D
2010. nov. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Jaj nekem eszembe jutott egy irodalmi szösszenet, A nagymama is beszáll címmel. Csak nem ez volt az olvasmány a suliban? És belódult a fantáziád?

Vigyázz a nagyit ne vedd be, mert hátha nem tesz jót neki a te gombás alsó feled meg úgy is járhat, mint az említett nagyi. És akkor még a temetés is a nyakadba szakad.

2010. nov. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

Ha kutyával nyalatod ki magad férges leszel!!!Mej el gyorsan egy nődokihoz mert a féregpeték gyorsan terjednek a méh felé és kikelnek tele lesz kukaccal pin@d! Nem vicc!!!

Ugy aztán még tényleg a kutya sem fog kinylni nemhogy egy valamirevaló pasi.

2010. nov. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
19:52: nah, végre valaki, aki ismeri Hajnóczy Péter munkásságát!
2010. nov. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Most vagy tényleg kamu, vagy tényleg ennyire hülye vagy... Nem létezik, hogy 17 évesen nem tudsz semmit a AIDS terjedéséről...
2010. nov. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha annyira kíváncsi vagy, hogy AIDS-es vagy-e akkor menj el az ÁNTSZ-hez, ott elvileg ingyen tesztet végeznek. Legalább is nálunk így van.
2010. nov. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hülyeség elleni oltás miért nincs? A kérdezőnek adnék egy lavórral...
2010. nov. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!