Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a leghatásosabb módszer a...

Mi a leghatásosabb módszer a streptococcus, és a staphilococcus kezelésére?

Figyelt kérdés
sajnos régóta küzködöm ezzel a problémával. sós oldattal öblögetem minden nap a torkomat, ill. az orromat. ezenkivül kolloid ezüstöt is használok. ez egy oldat, ami álitolag sok mindenre jó, ezzel is öblögetem a torkomat. az a baj, h nagyon sokszor előjön, és kinzó tüneteket okoz. azt mondta az orvos, h minden 2-3 embernek van, de nincs mindenkinek tünete. megvizsgálták a családtagjaimat, a baratomat is, nekik nincs. szeretném ha irnátok pár jó tippet, amivel esetleg enyhithetők, vagy hosszabb időre megszüntethetők a tünetek. köszönöm szépen. 18 éves vagyok.
2009. jan. 15. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel ezek baktériumok, így antibiotikummal lehetne kiirtani őket, de ha nem szeretnél gyógyszert szedni, esetleg próbálkozhatsz mézzel, négyszer erősebb antibakteriális hatása van, mint az antibiotikumoknak.

De ha az ezüst-kolloid sem használ, akkor sajnos valószínűleg a méz sem fog.

2009. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. az ezüst kolloidot nemrég kezdtem hasznalni, majd meglatjuk h hasznal-e. mézet rendszeresen eszek, a teaba mindig azt rakok.
2009. jan. 16. 15:45
 3/3 A kérdező kommentje:
Antibiotikumokat kaptam rá, de már nagyon sokat szedtem belőle, és az se jó. szerencsére ebben a szezonban csak kétszer jött elő, 2 évvel ezelőtt meg sokkal többször, és elég sulyos tüneteket okozott. tavaly pedig egyaltalan nem jelent meg.
2009. jan. 16. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!