Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hasmenésem van 4napja mivel...

Hasmenésem van 4napja mivel állíthatom meg? SEGÍTSETEK! Továbbiak lent.

Figyelt kérdés
Hasmenésem van 4 napja de már mindenféle gyógyszert beszedtem. (széntabletta, normaflore, lopedium kapszula, ...stb) és nem múlik el, de még nem is enyhül. Kérlek segítsetek!
2010. dec. 11. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Kétszersült (édes), csoki és ORVOS!
2010. dec. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4 napos hasmenésnél mindenképp orvos. Lehet, hogy összeszedtél valami virust, és akkor nem csak a tünetet kell kezelni. Sok folyadék, és semmi zsirosabb étel. Csak valami keksz, kétszersült, krumpli. Én imodiumot szoktam szedni, de nem biztos hogy neked használ.
2010. dec. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én az orvosra szavazok. A széntablettával meg csak ártasz, aminek ki kell jönnie, az jőjjön ki, mert ha bent marad, még súlyosabb betegséget okozhat.

Diétázol egyébként? Főtt krumpli, főtt rizs, párolt vagy főtt répa, sütőtök, ha ez már nem jön ki, akkor pirítós fehér kenyérből, kevés vajjal, sóval. Mindegyikből csak pár falat egyszerre, 15-30 perc múlva ismét pár falat.

Sok folyadék, nehogy kiszáradj.

A Normafloretól csodát ne várj, majd ha elmúlt a hasmenés, akkor szedd, ilyenkor felesleges.

De 4 nap után mindenképp doki kell, ha nem javul.

2010. dec. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!