Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Feketét hánytam, ez normális?

Feketét hánytam, ez normális?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt hajnalban feketét hánytam, vagyis inkább sötét szürkét, nagyon keserű volt. Ez mitől lehetett? A szürke előtt kijött már belőlem minden amit aznap ettem és ittam, a víz is, szóval sem étel sem ital nem lehetett. Ja és még annyi hogy étvágyam mikor lesz megint? Tegnap egész nap csak feküdtem az ágyban, teát iszogattam és lázcsillapítót szedtem + aludtam, szó szerint egy falatot nem ettem. Ma már tudtam enni egy pár falatot de azt is csak úgy hogy magamba erőltettem.


Előre is köszi a segítséget. :)


2010. dec. 12. 18:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
NEM! Az azt jelenti, hogy vért hánytál, és kérlek menj azonnal orvoshoz, mert ebbe bele lehet halni. Tudom, hogy most jól vagy, meg egyáltalán nem akarok pánikot kelteni, de inkább menj el orvoshoz, mint hogy baj legyen belőle.
2010. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Amikor már kihánysz magadból mindent de még mindig van ingered rá, valszín epét hánysz, az keserű is meg sötét színű is. Bár nekem sötétzöld. :D
2010. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Gondolom, fiatal vagy még ahhoz, hogy vörösbortól hányjál, vagy gyomorvérzéstől. /Ha az lenne, a kakid is véres lett volna/Gondolom a nagy erőlködéstől a torkodban megpattanhatott egy hajszál ér, és az festette feketésre a hányadékodat.
2010. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert a vér az szürke mi? Ne ijesztgesd már szerencsétlent. Gondolom a vért azért felismerné...
2010. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem, ez semmi esetre sem normális. A fekete lehet alvadt vér, ami nem jelent jót. Ha nem lehetett étel-ital, akkor valszeg vér volt, vagy nem tudom, esetleg epe, de az nem tudom, milyen színű. Mindenesetre orvoshoz kell menned sürgősen!
2010. dec. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
19:03 nem gondolod, hogy a vért friss, piros állapotban hányja ki az ember? Ez bizony lehetett vér, vagy epe. Sürgősen orvos kell!
2010. dec. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A vér alvadtan sem szürke, és még csak keserű sem. Persze menj orvoshoz nem azt mondom h ne.
2010. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem vér volt, mivel inkább sötétszürke mint fekete színű volt. Ha lett volna benne vér akkor azt biztos észrevettem volna.
2010. dec. 12. 19:07
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A vér alvadtan fekete, főleg hányásban vagy székletben, és a kérdésben ez volt.

Akkor nagy valószínűséggel epe, de kérdező, nem a fórumnéppel kéne itt kitaláltatni, mi ez, hanem dokihoz kéne menni.

2010. dec. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A kérdés alatt ott van, h inkább szürke...
2010. dec. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!