Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy néz ki a kézen egy...

Hogy néz ki a kézen egy gombás köröm? És mivel lehet meggyógyítgatni otthon, házilag?

Figyelt kérdés

Nekem a levágott köröm tövénél a bőrömön, bőrömben olyan kis piros pöttynyi foltok vannak, amik mélyebben is látszanak!

Érzékeny az a terület és egyik körmömön viszket is! És vizenyős váladék jön a viszkető alól...

Mi lehet ez? Körömgomba?

Műkörmöm volt, utána mindegyik körmöm lemeze elől elkezdett elválni a bőrtől, most a többi helyre jött, úgy néz ki, ezek pedig átváltottak ebbe a vmibe.

Egyébként citrom olajjal csepegtettem, az apukám felesége gyógypedikűrös is, ő adta!


2009. jan. 31. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a gombás köröm nem váladékozik.
2009. jan. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem volt, eloszor megsargultak, majd elkezdtek leesni. otthon nem tudod, ezt virus okozza, amit ki kell irtani. en jo fel eves gyogyszeres kezeles utan jottem rendbe, mert a virus teljesen megtamadta a labujjaimat is. Most nem tudom, neked az e, de menj el a borgyogyaszhoz hogy megnezze.
2009. jan. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem nem sárga a körmöm...

De én nem szeretnék agresszív gyógyszereket szedni meg tízezreket költeni rá...:(((

2009. jan. 31. 14:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt magad döntöd el, akarsz-e gyógyszert szedni vagy sem, meg azt is, akarsz-e bűzös, ronda, eldeformálódott körmöket vagy nem. Nem szégyen, csak ha el van hanyagolva. De akkor nagyon.

Egy bőrgyógyász segíthet dönteni.

2009. jan. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. jan. 31. 20:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Fokhagyma
2019. júl. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!