Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Immunrendszer, fertőzések

A kérdés

Bulgáriában tényleg nagy influenza járvány van?

Állítólag tegnap a híradóban volt, szeretném, ha valaki megerősítené, aki kint van vagy volt. 18 hetes vagyok, holnap (péntek) reggel indulnánk. Az ott élő barátaink azt mondták, nincs influenza náluk, de én a félős kismamák közé tartozom.

2008. jan. 24. 17:01  Privát üzenet  

A válasz

Itthon is influenza járvány van....Itthon is van esélyed rá..

De híreket nem nézek...

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2008. jan. 24. 17:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az influenza vírus hány celsius fokon pusztul el biztosan és mennyi idő alatt?
Babát tervezünk. Mennyire fontos az influenza elleni védőoltás beadatása? Milyen veszélyei vannak a különböző trimeszterekben? Lehet baj ha nem adatom be?
Idén is lesz influenza+H1N1 kombinált oltás? Beadatjátok magatoknak?
Influenza ellen valami gyors modszer?
2-3 centis sárga folt jelent meg a jobb mellkasomon. Ez valami fertőzés lehet vagy netán a májammal van valami? Talán nem mellékesen még influenza szerű tüneteim is vannak.
Ez lehet hív? Tegnap előtt lefeküdtem valakivel, és az aktus után egy nappal megfájdult a torkom, meg influenza szerű tüneteim vannak.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Immunrendszer, fertőzések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!