Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mivel gyógyszerezzem be...

Mivel gyógyszerezzem be magamat, hogy ne halljak meg, és ne legyen károsodása a szervezetemnek?

Figyelt kérdés
Nem kellennek az olyan kommentek, hogy hülye vagy, pszichiátria, meg hasonlók.. Elegem van a szánalmas kis életemből, depressziós vagyok és bulímiás. Milyen gyógyszert vegyek be, hogy ne halljak meg, és ne legyen károsodás a szervezetembe? Nem szeretnék gyomormosást, csak infuziót, mennyi időnek kell,hogy elteljen a gyógyszerek hatása után, hogy ne dugják le a torkomon azt a csövet? De szerintem amugyis szétrepedne a nyelőcsövem attol a sz*rtól, annyit hánytam már.. Akinek van tapasztala, kérem, hogy írjon!! Aki csak kötekedni akar, meg nem a kérdésemre válaszol, csak mondja h pszichologus stb az ne írjon! Tényleg csak a kérdésemre válaszoljatok!!!!
2011. febr. 26. 09:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Most komolyan, szerinted majd valaki megmondja neked, hogy mit vegyél be??
2011. febr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Mydeton. De nem tudom, hogy ennek mi értelme. Minek veszel be bármit, ha nem akarsz meghalni?

De bármit is veszel be, gyomormosást kapni fogsz.

2011. febr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Remélem..
2011. febr. 26. 10:00
 4/25 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. febr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
most meg akarsz halni vagy nem? ezt nem ertem.
2011. febr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Mydeton az milyen gógyszer? Mire írják fel? Ha algopirint vennék be akkor az okozna károsodást? Amugy uncsimnak se mosták ki a gyomrát, nyugtatót szedett be és tul sok idő telt el ahhoz, hogy kimossák a gyomrát.. Szval nekem is van rá esélyem,nem..?
2011. febr. 26. 10:02
 7/25 A kérdező kommentje:
14/L
2011. febr. 26. 10:02
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék meghalni!!! Csak kórházba kerülni, néhány napra, gyomormosás nélkül..
2011. febr. 26. 10:03
 9/25 anonim ***** válasza:

bolond vagy? a mydeton az idegrendszeren keresztül hat

mennyi eszed van hej, gyógyszertúladagolásnál nemigazán van olyan, hogy ne kapj gyomormosást

2011. febr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
De van olyan.. Csak ritka. Nem halnék bele a gyomormosásba? Mert a nyelőcsövem ígyis károsodott.
2011. febr. 26. 10:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!