Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sötétbarna a hajam. Viszont...

Sötétbarna a hajam. Viszont van kb 3 éve, egy világos folt a hajamon hátul középtájt. Nem őszes inkább szőke, huszonéves fiú vagyok. Mi miatt alakulhatott ki, és festésen kívül, hogyan tüntethető el?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Festésen kívül sehogy se tüntethető el, mert ez valszeg genetikai eredetű. Mutáció. De nyugi semmi bajod nem származik belőle, hasonló mint amikor valakinek a két szeme különböző színű, nem ártalmas.
2011. febr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na most ez konkrétan mit jelent? Amikor kialakult a folt a hajamon (kb.3 évvel ezelőtt), akkor tájt lehetett valamilyen környezeti hatás, például toxin vagy valami ilyesmi, ami következtében változhattam genetikailag? Mutálódtam 3 éve?? Huszonéves koromig semmi nem látszott és a családban sincs rá példa. Esetleg lehet ez attól, hogy a fejemnek azon a pontján fekszem a legtöbbet, és ettől világosodik ki haj? Mert a fejemnek pont azon a hátsó ívelt részén, középen található.
2011. febr. 26. 20:32
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy nagyon köszönöm a választ. Csak egy picit nyugtalanít
2011. febr. 26. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!