Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Állandó hányinger, rosszullét,...

Állandó hányinger, rosszullét, gyengeség, végtagremegés. Az influenza jelei?

Figyelt kérdés

Egy hónapja hánytam,hasmenésem volt,akkor azt mondta az orvos vírus,ájulási érzésem volt.5 nap alatt kiláballtam.Tegnap óta ugyanez van,főleg éjszaka voltam rosszul,de hányni nem tudtam!

Visszaeshettem a vírusba?

(terhesség kizárva)


2009. febr. 16. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Influenza nem lehet,mert annak fő tünetei: magas láz, gyengeség, végtagfájdalom, torokfájás,fokozott orrváladék képződése. A remegés lehet a láz tünete. Az orvosnak széklettenyésztést kellett volna kérnie ilyen tünet esetén,mert nem biztos,hogy vírus okozza a tünetet. Létezik sok baci,ami ugyanilyen tüneteket okoz pl.salmonella baktérium törzsei...ezeknél pl. előfordul,hogy gyorsan lecseng a betegség, de csak látszólag. A bacit nagyon hosszú ideig lehet hordozni,és bármikor újra tüneteket okozhat, de ami a legrosszabb,amikor az ember nem is érzi hogy beteg,másokat viszont megfertőz! Nem azt mondom,hogy szalmonellás vagy, de mindenképp menj vissza a dokihoz, és kérj széklettenyésztést!!!
2009. febr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja,és még valami! Ha a széklet negatív, sajnos vannak olyan idegrendszeri betegségek is, amelyek hasonló tüneteket produkálnak...és még száz más is szóba jöhet...szóval vissza kell menni a dokihoz!!!
2009. febr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább idegrendszeri zavarra gondolnék. Szorongás, pánikbetegség, depresszió, ilyesmi nem lehet??
2009. febr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem. Az alkoholizmus középsö stádiuma.
2009. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!