Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az a problémám lenne, hogy 1...

Az a problémám lenne, hogy 1 éve a jobb kézfejemen a bütykömön van 1 szemölcs (4-8mm), elmentem a bőrgyógyászatra, írtak fel rá Verrumal-t, kenegetem naponta 3x. Begyulladt körülötte egy kicsit a bőröm, piros, és nem tudom miért van ez? 17/F

Figyelt kérdés
Tudja valaki miért van ez,és mikorra múlik el a szemölcs? Mert már nagyon idegesít hogy semmit nemtudok a jobb kezemmel csinálni,pedig jobb kezes vagyok.
2011. febr. 27. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Én pont most kezelem a jobb kezemet lévő szemölcsöt verrumallal. Nekem is pirosodik, szerintem csak az ecsetelő miatt van, lehet ment mellé egy picit, vagy ahogy dolgozik. Hogy sikerült a művelet? Kiszedte? Nekem egyébként már távolított el szemölcsöt a verrumal és nem jött vissza többet!
2011. máj. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Jó kérdés.. Egy napja kenegetem a jobb kezemen lévő bőrkinövést vagy mit a verrumallal, most a nagyujjam alig bírom megmozdítani annyira begyulladt, lüktet, fáj. Nekem volt már lefagyasztva szemölcsöm, az nem volt ilyen fájdalmas de hasonló volt azért. Gondolom azért gyulladnak be ennyire, mert ahogy elhalnak a sejtek a szemölcsben, az testidegen lesz és akár egy szálkát gyulladásos folyamattal próbálja kilökni.. Nekem a fagyasztásnál vagy két hét volt mire kiesett..:/ Na ezt a fájdalmat nem bírom addig, szóval ha nem történik gyorsan valami, irány a bőrgyógyász..

Neked mi lett a vége?

2011. dec. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!