Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Virusos szemölcsön van a...

Virusos szemölcsön van a talpamon már hónapok óta. Járni sem tudok már a fájdalomtól és a fagyasztás sem tüntette el. Hetente járok fagyasztatni de nem látom a javulást. Mi lenne a végleges megoldás esetemben?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A fiamnak is ez van 3 hete kezeljük folyamatosan, felváltva kell egy patika által összeállitott rázókeveréket egyik este ,másik este meg szintén szemölcsre való folyadékot amit mind a 2 szert bőrgyógyász írt fel ecsetelni. A lényeg minden este fürdés után kell levenni a tapaszt és amit feláztattot bőr rétegett a szer és a víz le kell vágni annyira h nem szabad h vérezzen , mert ha vérzik és rácseppeg a bőrre ott ismét megjelenik 1. sajna. Szóval türelem játék de nekünk már gyógyulgat most nincs közelben a gyógyszerres üveg, de holnap megírom neked. Hátha lehet recept nélkül is kapni, és utána már csak a kitartás a lényeg.

üdv.

2009. febr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszadó!

én is próbáltam a szalicilsavas dunsztkötést, puhitást is. Illetve ecseteltem vérehulló fecskefű oldattal, Dr.Scholl oldattal meg a Verramed nevű oldattal de ezek a szerek nem értek semmit. Ahogy irtam is már 6 hete heti egyszer járok fagyasztásra, mintha kicsit kevésbé mély lenne a 'főszemölcs' de mellette kicsik is jöttek ki,bár felszinesek csak. Már azokat is fagyasztja az orvosom és minden héten azt mondja hogy már csak 1-szer kell jönnöm és vége, de én nem igy látom.

Lehet hogy ki kéne vágatni? Teljesen sántitok,megmozdulni sincs kedvem mert minden lépés fáj és már tényleg kiidegel a fennálló helyzet és hogy nem javul, múlik.Nem panaszkodni akartam sokat, csak a megoldást keresem amivel végleg elmúlik.

üdvözlettel, A.

2009. febr. 20. 13:40
 3/3 anonim ***** válasza:

a szemölcsöt vírus okozza, ergo azt is kezelni kell

immunrendszer erősítése

nekem évekkel ezeleőtt elég kiterjedt volt, mert sokat jégkoiztam, a Verrumal segített


ja és természetesen cipőt, zoknit sem árt fertőtlleníteni


valahol nem nyomja a cipő a talpát? mert akkor érdemes azt a cipőt is lecserélni

2009. jún. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!