Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tompa derékfájdalom,38körüli...

Tompa derékfájdalom,38körüli láz, kiütések. Milyen betegség lehet ez? 30éves férfi

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Vese gyulladásra tippelnék, de a kiütések nem tudom, mitől lehetnek.
2011. márc. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szedtél be valamilyen gyógyszert?Mert talán allergia is lehet.Elég fura, szerintem jobb, ha orvoshoz mész!
2011. márc. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Sajnos a derékfájás nagyon sok betegségnek lehet tünete, ezért ezt így csak jósolgatni lehet. Vese, prostata, és egyéb betegségek is jeleznek deréktájon, ami esetleg lázzal, hőemelkedéssel is párosul. Szerintem ha félsz is, keress fel első körben egy urológust, de egy labor vizsgálat is adhat tájékoztatást, amit a házi orvosod ki tud írni.

Minden estre folyadékot addig is igyál bőven, azzal csak segíthetsz.

2011. márc. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
menj orvoshoz mihamarabb! a láz kiutesekkel nem játék !
2011. márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!