Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tanácsot szeretnék kérni...

Tanácsot szeretnék kérni tőletek. A problémám:nagyon folyik az orrom, és ég a jobb szemem ( de csak a jobb) és folyamat tüsszögök? ( a többi lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 2 hétig Angliában voltam, ami ugye nem itthoni klíma.Utolsó nap esett az eső, és haza fele éreztem, hogy már kezd bedugulni az orrom.De tavaly kb. ugyanilyenkor ugyanezeket a tüneteket produkáltam, így elmentem orvoshoz és mondtam neki h allergiára gyanakszom.Az orvos írt fel szemcseppet, rendbe is jöttem.De most egyre jobban kezd könnyezni a szemem, és most nem tudom, hogy melyik lehet a 2 közül.Köszi!
2011. márc. 21. 18:00
 1/2 istvan33lenart ***** válasza:
Figyelj ez evidens, te magad irtad hogy tavaj allergiád volt ugyanebben az időben, a tüneteid is allergiára utalnak, használd ugyanazokat a gyogyszereket mint tavaj és rendbe fogsz jönni.
2011. márc. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem biztos h allergia, de már vettem szemcseppet és orrsprayt.Remélem javul és holnap jelentkezek az orvosnál.
2011. márc. 21. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!