Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vörös a hajam és allergiás...

Vörös a hajam és allergiás lettem rá valamilyen szinten. Hogyan kezeljem itthon anélkül, hogy mindenféle kenőcsöt fel kéne íratnom?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
úgyérted, hogy befestetted vörösre, s allergiát váltott ki? mert azzal nem jó játszani
2011. ápr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ajánlani tudom a baba sanponokat, mármint nem a márkát hanem ami babáknak van attól egy kicsit jobb lesz, de nekem írtak fel kenőcsöket is és attól jobb lett és nem drága dolgokat ír fel az orvos.
2011. ápr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen, úgy értettem. tudom, hogy nem jó vele játszani, de én se gondoltam ,hogy újra kijön rajtam. Anno feketére is allergiás lettem de abból majdnem kórház lett.


háziorvos is ír fel vajon kenőcsöt vagy csak bőrgyógyász?

a samponosat kipróbálom. köszi

2011. ápr. 5. 16:10
 4/4 anonim ***** válasza:
bőrgyógyász
2011. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!