Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Körömgomba: Ha a Canespro nem...

Körömgomba: Ha a Canespro nem gyógyította meg 100%-osan a körmöm 2 hét alatt, folytathatom a kezelést valamilyen stifttel? Szerintetek hatásos úgy?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 22:04
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként a Nailner Repair stiftre gondoltam. Már fele körmöm lejött a Canesprotól, de még nem 100%-os az eredmény.
2011. ápr. 11. 22:16
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Ezt a stiftet használtam és elmondhatom, hogy semmit sem ér...hamar kifogy és majdnem 5 ezer ft.
2011. ápr. 12. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos a koromgombat nagyon nehezen lehet eltuntetni. Sokszor sot mjdnem minden esetben fontos a gyogyszeres kezeles ami sulyosabb esetekben hosszu ideig is eltart. Ha az ilyen kremektol pillanatnyilag helyre is jon kesobb minden bizonnyal kialakul. Es akkor annyi befektetessel a gyogyszeres kezeles hatasosabb.
2011. ápr. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
A körömgombára a gyógyszeres kezelés a legjobb!!!!!!!!!!
2011. ápr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de egyelőre a májam fontosabb, mint a körmöm. :/ Úgy hallottam, nagyon károsak a májra azok a gyógyszerek, így nem szeretném kipróbálni sem.
2011. ápr. 12. 20:40
 6/10 anonim ***** válasza:
A canespro nem is fogja 2 hét alatt rendbetenni a körmödet. Utána canesten+-al kell kezelni minimum 2 hónapig, de inkább 4-ig. A canespro csak lemarja a gombás részeket.
2011. ápr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1, A köröm nem nő le 6 hét alatt (ez hazugság) Bőrgyógyászként állíthatom

2, a gyógyszeres kezelés nem jelent feltétlenül tablettás kezelést

3 orvosnak kellene látni

Ameddíg a körömágy nem érintett addíg a külső kezelés elg, de itt is a köröm lenövéséig használni kell. A legjobb készítmény a lakk forma mert fennmarad a körmön és a hatóanyag a körmbe hatol és ott is marad. Ezenkívül védi is a körmöt. Erős fizikai igénybevételnek kitett körmöknél (körömcipő, sportoló)nehezebben gyógyul, mert a köröm állandóan sérül. Én Loceryl-t használok és nekem bevált. Mint bőrgyógyász szerintem én eltudom dönteni, hogy körömgomba, vagy sem. Inkább mint egy patikus aki a recetnélküli méregdrága csodaszewrekért 1000-1500 ft kap, doboz. És még csak meg sem gyógyul a köröm.

2011. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én épp most szedek nasivil nevű gyógyszert.semmi baja a májamnak tőle!!
2011. jún. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én próbálkoztam Canespro-val, Nailnerrel, de pár biztató fejlemény után nem gyógyult meg a körmöm.

A neten keresgélve találtam egy pedikűrös/manikűrös csajt a XX. kerületben, hozzá elmentem. Mondta, hogy ne csodálkozzak, mert a körmön át nem szívódik fel semmi, ez tény. Néhány hetente kezeli a körmöm és az egyikről már teljesen lenőtt, elmúlt a gomba, a másikon meg már majdnem.

Személyes tapasztalatom, hogy ezek a termékek és az otthoni praktikák csak akkor érnek valamit, ha mellette egy hozzáértő pedikűrös kezeli, kitisztítja a körmöd alatt az elhalt részt, stb. Nekem Timi nagyon bevált, ha rákerestek a neten megtaláljátok a 20. kerületben.

2012. okt. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én sajnos Vas megyei vagyok.
2012. okt. 22. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!