Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mivel mulaszthatnám el gyorsan...

Mivel mulaszthatnám el gyorsan a megfázásomat? Van egy 1évesem és nagyon nem szeretném megfertőzni. Minden házi praktika érdekel, és hogy milyen gyógyszert vegyek be.

Figyelt kérdés
Tegnap óta érzem hogy valami nem jó,az orrom előtte is folyt. Mára már patakban folyik az orrom,de van mikor el van dugulva. A fejem szét megy,fáj a torkom.
2011. ápr. 15. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Coldrex. Nem tabletta, hanem a "citromízű por". Igaz, hogy azt írja, hogy egy zacsi egy csésze forró KAMILLA teába, és max. 4 óránként, de attól úgy nekem megfájdult a gyomrom. Ezért egy zacsit elosztok (ha kell) 3 csészébe és sűrűbben iszok, mint 4 óránként.

2. Mellé gőzölj!

2011. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

3. Gyógynövényben végy Béres Activál-t. Kb. egy hétig szedj belőle napi 2 szemet. Ezzel az immunrendszeredet visszaállítod a megfelelő szintre. Ebből legközelebb csak akkor szedj "megelőzés-képpen", amikor azt hallod, hogy "jön az influenza!" (Én megelőzés-képpen szedem tavasszal-ősszel kb. egy hétig, és legalább 15 éve elkerülnek a bacik.)

2011. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most jut eszembe: ha az Activál helyett (mellé) mézet veszel, abból pár hétig napi 1-2 evőkanállal megeszel, ugyanúgy visszaállítja az immunrendszeredet. Ebből a picinek is adhatsz napi 1 teáskanállal, és az ő ellenálló-képessége is javul.
2011. ápr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Multivitamin, valamint mega dózisú C-vitamin adag(akár 5000 mg is naponta), rengeteg víz, naponta pár kanál méz a torkodra, és rendben lesz kb 2 napon belül.


Shepard

2011. ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyógyszer elfelejtése (mondjuk azért fájdalomcsillapítót nem árt bevenni), sok C-vitamin-tartalmú gyümölcs, citromos-mézes meleg tea, fokhagyma.

De szerintem, ha nem leszel jobban, menj orvoshoz! Főleg a kicsid miatt....


Jobbulást!

2011. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!