Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a legjobb herpesz ellen?

Mi a legjobb herpesz ellen?

Figyelt kérdés
Nem csak a patikába kapható szerek érdekelenek, persze azok is, hanem a házi praktikák is. Most kezd kijönni a számon! Utálom!!!!
2009. márc. 6. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
A kezdődő herpesz gyógyításában gyors eredmény érhető el, ha elviselhető forróságú vízbe vagy alkoholba mártott vattacsomót tesszünk a hólyagokra. A vattacsomót szükség szerint cseréljük. A vírust a víz és az alkohol megöli.
2009. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Borsmenta illóolaj is elpusztítja a herpeszt okozó baktériumokat :D
2009. márc. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. márc. 6. 18:50
 4/6 anonim válasza:
lizin vagy licin (bocs, nem vagyok biztos benne) patikában kapható, napi 4-et kell bevenni, ha időben beveszed ki se jön a herpesz, ha már érzed, hogy előjön, ha meg előjött, kb. 1 nap alatt elmulasztja, egyszerűen tökéletes!
2009. márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

18:40-es személy! a herpeszt nem baktériumok, hanem vírusok okozzák!

az eslővel kapcsolatban meg, nem hiszem higy a sima víz elpusztítja őket.

A B-vitamin hatásos ellenük, megelőzésképpen is jó. Illetve aloe vera tartalmú kenőcsök.

2009. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kacaj25 válasza:

Én is évek ota szenvedek a herpesszel ! ... Probáltam már sokféle kenöcsöt..de nem találtam rá arra ami a legjobban bejött volna ! Nemvolt eggyik se ami hamar eltüntette volna a hojagojat a számrol .. És pl nekem nagyon fáj is ... 2 napig alig tudok aludni annyira rossz a közérzetem !! Mégegyszer mondom fogkérmtöl a goygyszerekig mindent kiprobáltam már !!!


Nekem legjobban bevált az alkohol (Pálinka) .. Kis pohárba beleöntöm és vattával megmártogatom ! .. Majd elkezdem vele a szám szélét .. törölni... Fáj e ?? Hát mondjuk kicsit.. !! A hojagokat kiszurom ha nagyok és azt is alkohollal !!! Felveszi a harcot a bacik ellen 100 százalékban ez tuti ! Naponta töbször is megkell csinálni hozzá teszem ! ..Megnyugtatja a bört is és ha lerakom a fejem tudok aludni... érzem a gyogyulás jeleit !! Legyen 70 sz.. alkohol vagy házi barack pálinka lényeg alkohol legyen !!!

2013. júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!