Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mogyorót ettem, légúti allergi...

Mogyorót ettem, légúti allergiám van. Előfordulhat a mogyoróra tüsszögést okozó keresztallergia?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 02:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen! Nekem is légúti allergiám van, és egyszer az őszibarackra jött elő. Sajnos bármivel megeshet, mogyoróval is. Ha állandó allergiád van, gondolom van vmilyen gyógyszered, kalcium pezsgőtabi otthon, bár ha éjjel írtad, mostanra már jobban vagy, remélem!
2009. márc. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,a mogyoró erősen allergén (van ilyen szó?:-)
2009. márc. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szóval akkor elképzelhető tüsszögőroham az allergiától...? tegnap este ettem, és órákon keresztül tüsszögtem. nagy nehezen leesett, hogy mi miatt, és akkor bevettem egy zyrtecet.
2009. márc. 7. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Első voltam, akkor volt Zyrteced otthon, ez jó. Lehetett, ahogy a másik válaszoló is írta, allergén, sajnos, csak akkor tudhatnád egész biztosan, hogy attól lett-e, ha újra kipróbálnád:(
2009. márc. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
attól isten mentsen! rettenetes volt!
2009. márc. 8. 18:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!