Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Epeproblámám lehet? Már...

Epeproblámám lehet? Már másodjára fordult elő velem. Hasmenés, iszonyatos gyomorgörcs nospával 1óra alatt jobb lesz. De mi ez?

Figyelt kérdés
21éves lány vagyok.nem eszek valami egészségesen,már másodjára fordult elő velem.először a mákos tésztától mostmeg valószínű a borsófőzeléktől.imádom,nagyon bekajáltam belőle.Anyósom epés,mondta,hogy menjek el ultrahangra,mert neki is ezek a tünetei szoktak lenni.nagyon rosszúl voltam tegnap.
2009. márc. 7. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A mákostésztától nem valószínű, hogy epegörcsöd lenne, az epe a zsír emésztésében játszik szerepet, tehát zsírosat kell enned ahhoz, hogy túlterheld. Én inkább valami gyomorptoblémára gyanakodnék, de csak az orvos tud biztosat. Menj el!
2009. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ok,köszönöm.pont most beszéltem Apu feleségével,és kiderült valami "fújós" vizsgálaton,hogy valami baktériumból 5x anny van a szervezetébe mint kéne.a háziorvos azt mondta,hogy ez minden embernél van,csak akkor okoz problémát,ha elszaporodnak.lehet velem is ez a baj?mert ő is hol nem tudott wcre menni,hol hasmenése volt,sokszor hányt is,és rengetegszer fájlalta a hasát.(5éves)
2009. márc. 7. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!