Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már három hete beteg vagyok,be...

Már három hete beteg vagyok,beszedtem több doboz antibiotikumot, mert mandulagyulladásom van,de eddig annyi volt a hatása, hogy nem fáj a torkom. Mik lehetnek ezek a torkomban?

Figyelt kérdés

Még mindig belázasosdom,be van gyulladva a torkom,a nyirokcsomóim be vannak durranva és mindennek a tetejébe megjelentek a torkomban valamilyen fehér nyálkás foltok,amiket megpróbáltam z ujjammal leszedni és nem jönnek le.

Köszi


2009. márc. 8. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Tüszős mandulagyulladásod van, azok gennygócok. El kéne menned a dokihoz kenetet vesz róla és akkor célzott antibiotikumot fog adni, hogy elmúljon.

Nem érdemes viccelni vele, tüdőgyulladás, szívizomgyulladás lehet a vége, ha nem kezelik.

2009. márc. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza va az előttem írónak, nem érdemes viccelni vele, minél előbb menj el a dokihoz!!! Nekem is pont így volt, mint Neked és sajna én nem egyből mentem el a dokihoz és 3 hétre kórházba kerültem. Tüdőgyulladásom is lett, még inni sem tudtam nemhogy enni. Ott infúziót kaptam és 3 hét alatt rendbe is jöttem. Azok a fehér foltok nem jönnek le attól, h kaparod. Majd, ha kezdesz gyógyulni 1 részét a kajával együtt lenyeled, a másik részét én kiköpködtem. Mielőbbi gyógyulást!!!!!
2009. márc. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Ez 100%, hogy tüszős mandulagyulladás, irány a doki! A Rulid a legjobb gyógyszer rá!
2009. márc. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fül-orr gégészetre kellene menned, én ugyanígy voltam, pár évvel ezelőtt szinte havonta lett tüszös mandulám, szinte mindentől: hideget ittam, megfáztam, a vége mindig ez volt. Egyszer 1 hónapig tartott kigyógyulnom belőle, nyelni se bírtam, akkorára dagadtak a manduláim, a doki mondta is h sokkal hamarabb kellett volna mennem, nekem kenegette is valamivel, meg szurit is kaptam jó pár napig, de ez tényleg extrém durva volt...és aztán nyáron ki is vették a mandulám.Szóval irány a doki, ne várj vele!! 23/L
2009. márc. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Azért szerintem nem kell rögtön kikapni a manduláját! A gyógyszertől majd elmúlik!
2009. márc. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Egyébként már voltam dokinál 3-szor is:S

De csak szerdán tudok elmenni sajnos,mert most az egyetemen húzós lesz a hétfői,meg a keddi napom:(

2009. márc. 8. 19:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért írtam, hogy kivették a mandulám, hogy majd neki is biztosan ki fogják, csak leírtam én hogy jártam..Az viszont biztos, hogy akinek egyszer már volt tüszös mandulája, az hamarabb jár megint ugyanígy. A lényeg, hogy oda kell rá figyelni.
2009. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké,köszi:)
2009. márc. 10. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!