Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Négy napja tüszős mandulagyull...

Négy napja tüszős mandulagyulladásom van és még nem mentem el orvoshoz. Ott tartok, hogy a saját nyálam alig birom lenyelni, annyira elviselhetetlenül fáj. Most indulok a dokihoz. Szerintetek mekkora esély van valami súlyos szövődmény kialakulásához?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát rámehet a szívedre is akár...

Minek vártál 4 napot???

2011. máj. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Négy nap alatt még valószínű, hogy megúszod szövődmény nélkül. De máskor ne várj ennyit.
2011. máj. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem így kezdődött a mononukleózis. Nézz utána, nagyon durva betegség. 1 éve volt, azóta kb nincs immunrendszerem. MENJ ORVOSHOZ
2011. máj. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ettől ne félj. Elég kevés esetben alakulnak ki szövődmények. Én erre nem is gondoltam mikor "lábon" hordtam ki többször is a gennyes mandulagyulladásaimat. Nem tudtam elmenni dokihoz, ittam ezüstkolloidot. Olyan szépen helyrehozott öröm volt nézni. Pár nap multával kutya bajom sem volt már! Amig antibiotikummal kezeltek utána mindig kiujult sőt még canadidám is kijött. A kolloid óta viszont egyszersem volt mandulagyulladásom már 2 éve ennek!
2011. máj. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az orvos felirt antibiotikumot, amit szedek is. Javulgat már, lassan semmi bajom. :)
2011. máj. 7. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!