Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megerősödhet a fiam immunrends...

Megerősödhet a fiam immunrendszere Béres csepptől? 10 éves lesz, és elég sokat betegeskedik

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 10:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nekünk bevált,+még rossz evő is volt úgyhogy most eszik mint a rozsda és tavaly okt óta még náthás sem volt.
2011. máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem fog, de most se gyenge az immunrendszere...


Valamiért hajlamosabb a megfázásokra.

2011. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

2. voltam.

Ha már szed valamit, szerintem inkább multivitamint szedjen, abban több dolog van, mint a Béres Cseppben.

2011. máj. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
miért gondolod,h. nem fog neki segíteni?az allergia orvos azt mondta ,h. gyenge az immunrendszere,havonta náthás ,és aztán nagyon csúnyán köhög...
2011. máj. 11. 09:22
 5/21 spitfire9218 válasza:
0%

Nem biztos, hogy a Béres csepp hatásos. Nekünk nem vált be, de van egy tuti tippem amit a jósom ajánlott! Reggel 13 csepp szenteltvizet tegyél a teájába, és mikor issza, mondd el a varázsigét:

"Csúnya, ronda bacik! Hagyjátok el a fiam testét!

1000 éves átok legyen rajtatok!"

Ennyi az egész. Nekem bevált. Sok sikert

2011. máj. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Viszont arra is gondolj, hogy ha rászoktatod a béres cseppre, akkor miután abbahagyatod a gyerekkel a szedését, ugyanúgy legyengül az immunrendszere, mert nem kapja meg majd a szokásos plusz erőt. Sokkal jobb, ha magától találja ki a szervezete, hogy mivel érdemes védekezni a betegségek ellen. Én például szüleim szerint rengeteget estem kiskoromban, meg sok dolgot összeettem (föld, romlott kaja, stb) és most elég ritkán vagyok beteges...
2011. máj. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
9:44 és amíg kitalálja szervezete mit csináljon addig legyen beteg és kapjon anibiotikumot ami 100*rosszabb mint a béres csepp ami nem véletlenül van jelen a piacon 1972ota.
2011. máj. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 -Pimpike- ***** válasza:
Szia, az én kisfiam is sokat volt beteg az oviba 3 évesen 1 hét ovi utána 3 hét otthon.Egy tél így telt el következő ősszel a doktornő felírta neki a Ribomunilt ez immunerősítő keress rá a neten. Egy adagot szedet be 2-3hetes volt a kúra utána béres cseppet kapott és egész télen nem volt beteg.
2011. máj. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Add neki nyugodtan a Béres cseppet, hatékonyabban fog védekezni a szervezete a kórokozókkal szemben. Ezért is kell a megfázásos időszakok előtt elkezdeni a fogyasztását. Egy Béres C 50mg vitamint is vegyen be mellé. Ez nem nyugtató vagy altató, amihez hozzá lehet szokni. Pont azokat az ásványi anyagokat és nyomelemeket tartalmazza, amik a leghatékonyabban hasznosulnak a szervezetben, ezáltal elősegítve annak védekezőképességét. A multivitaminokkal annyi felesleges dolgot is bejuttatunk, aminek semmi értelme. A legtöbb vitamin és ásványi anyag csak akkor kell, ha indokolt a szedése, vagyis hiányállapot jellemzi.
2011. máj. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Már elkezdtem neki adni a Béres cseppet,majd meglátjuk segít -e egy idő után..hát nagyon bízom benne.A Ribomunilt már szedte,nekünk nem vált be.Ez az,h . én sem szeretném megvárni .h . mi jó szervezetének,mert a sok antibiotikum ,csak még jobban legyengíti őt,viszont a köhögése mástól meg nem akar felszakadni:(
2011. máj. 11. 14:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!