Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez lehet hív? Tegnap előtt...

Lillita kérdése:

Ez lehet hív? Tegnap előtt lefeküdtem valakivel, és az aktus után egy nappal megfájdult a torkom, meg influenza szerű tüneteim vannak.

Figyelt kérdés

Csak mert voltam ma a csávóval teszten, mert már őt is beparáztattam, de azt mondta három hónapja csinált tesztet, mert hipochonder, meg én is az vagyok.Egyébként gumival történt az aktus, azt is análisan, viszont félek h orál utján megfertőződtem. Szóval két napja nincs étvágyam, meg fáj a hasam, picit ég a gyomrom, tokom is fáj, hőemelkedésem is volt, nincs erőm semmihez.

Hétfőn megyek az eredményemért, ő is mehetene csak nem lesz itthon, telefonon pedig nem mondják meg neki az eredményét, úgyhogy várnunk kell legalább egy hetet, h kiderüljön mi az ábra.


2011. máj. 12. 14:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Anál-orál... nekem is elmenne az étvágyam
2011. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

VÁÁÁÁ HAGYD MÁR ABBA!

1000x leírták neked, hogy nem beképzeled.

Különben csak úgy szólok, hogy a teszt negatív lesz, mert még semmit sem mutatna ki ;) min 6 hét kell ahhoz, hogy megbízható eredményt mutasson.


És amúgy nem hív, hanem HIV.

2011. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
*hogy beképzeled.
2011. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%

Kedves Lillita!

Majd legközelebb megnézed, hogy kivel fekszel le! (Ha még nem késő!) Nem véletlen, hogy azt mondják, tanítják, hogy először két ember alaposan ismerje meg egymást. Ehhez viszont nem hetek, hónapok kellenek.

2011. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen hamar nem jelentkeznének a tünetei, bár lehet van olyan betegség, amié igen. Ne aggódj ezen, amíg meg nem tudod az eredményt, úgyis csak az a biztos, akármit is mondunk itt.


Remélem nem lesz semmi bajod, egyúttal azt is remélem, egy életre megtanultad, hogy meg kell válogatni a partnereidet, és hogy ismeretlen emberrel elővigyázatosnak kell lenni (orál során is akármit elkaphatsz, tehát ha akkor ismered meg, talán nem kellene).

2011. máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Semmi mást nem kapsz itt, mint az előző kérdésednél:

- gratulálunk, ez tiszta szégyen

- nem, nem HIV (nem lennének tünetek)

- ezer más nemi betegség miatt aggódhatsz

- felesleges volt a teszt (6 hét kell minimum)

- ne rinyálj, nem lesz jobb tőle (senki nem fog leállni vigasztalgatni, hogy megkapd az önigazolásod)

2011. máj. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

én is észrevettem h legalább 10 kérdés van kint ezzel kapcsban, de egyébként ez nekem csak a második kérdésem, a többit vki más rakta fel.

azért ijedtem meg, mert utánanéztem és pont ezek a tünete, h láz torokofájás, emiatt kezdtem parázni. Azt hitem tényleg beképzelem, de a torokfájást azt nem, plusz fájnak a végtagjaim, fáradt vagyok, nem birok enni, eszek és elkezd hányingerem lenni. Olyan mintha influenzás lennék, csak mivel azt irta a net h 1-2 napra rá is jöhetnek a tünetek beparáztam.

2011. máj. 12. 17:44
 8/15 A kérdező kommentje:
ja, és azért csináltam tesztet, mert mondta a csávó, h azért én is csináltassam meg, mert mivel megijesztetem mindketten megcsináltuk, én azért h ő megnyugodjon h nem vagyok énse fertőzött, persze nem most, hanem már régebb óta. Nem anál orál volt, előszőr orál, aztán anál, de gumival. És nem vagyok ribanc, sosem volt még 1 északás kapcsolatom, ez így alakult.
2011. máj. 12. 17:49
 9/15 anonim ***** válasza:
kérdező, nagyon tudatlan vagy,és buta,csak ennyit mondok,a többin meg tanakodj el... bár ahogy olvasom a kommentárjaidat,ez nehezen fog menni.
2011. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
miért vagyok buta? mert megijedtem h elkaptam vmit? hipochoner az vagyok, és néha már rögeszmés is. de ez reális..
2011. máj. 12. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!