Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit jelent, ha egy férfi egy...

Mit jelent, ha egy férfi egy nőtől AIDS-szűrővizsgálatot kér?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 08:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hogyhogy mit jelent? Nem értem a kérdésedet. Nem egyértelmű, hogy mit jelent?
2011. máj. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
27%
azt jelenti h paranoiás kicsit a csajszi, és én hagynám ott mint a huzat, aztán kérjen mástól ... majd jó h nem amiatt fogok rohangálni neki
2011. máj. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy már nem szeretne a gumival "bajlódni". Illetve, hogy fél attól, hogy elkap valamit. Ez nem bizalmatlanság, mert úgy is lehet valaki hordozó, hogy nem is tud róla. Persze, nem kell annak mindenképpen HIV-nek lennie, lehet az egy "egyszerű" HPV, vagy valami tényleg triviális bakteriális fertőzés is. Miért kéne azt az egyiknek mindenképpen elkapni?
2011. máj. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Érthetően: arra kéri a nőt,hogy végeztessen egy AIDS-tesztet!
2011. máj. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Miért kéri, mi olyan fontos ebben...stb.
2011. máj. 18. 08:33
 6/19 anonim ***** válasza:
Az, hogy meg kell e dögleni bele hamar, avagy sem... hol él? A Holdon?
2011. máj. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem lenne fontos, hogy kiderüljön, hogy elkaphatsz-e tőle valami gyógyíthatatlan betegséget? Főleg azoknál, akiknek előtte több kapcsolatuk volt (pláne ha egyéjszakás is volt). Ezen mi a felháborító? Miért kéne ott hagyni valakit azért, mert ilyet kér? Pl. ha lenne egy barátom, akinek előttem volt egyéjszakás kalandja, sokkal nyugodtabban tudnék szeretkezni vele, ha biztosan tudnám, hogy egyikünknek sincs semmi baja. A szex nem jó úgy, ha közben idegeskedsz valami miatt, és ebben nem csak a teherbeeséstől, hanem a nemi betegségektől való félelem is benne lehet. Vannak, akik ilyen parázósak, nincs ezzel semmi baj. Ez nem olyan borzasztóan nehéz dolog, hogy ne lehete megtenni a szerelmedért.
2011. máj. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem parázás... ez ugyan olyan dolog, minthogy ismerek egy lányt egy két hete, utána kér tőlem 2 milliót, hogy jövő héten megadja... adjak kölcsön? MIÉRT KÉNE VAKON MEGBÍZNOM VALAKIBEN? Ha én azt mondom, hogy valakit kezdek (!!!) ismerni, akkor 1-1,5 év kell, és még lesznek meglepetések. Miért lenne ez alól pont a kufirc kivétel?
2011. máj. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem egy komoly kapcsolat beteljesülése elött mindkét félnek érdemes minimum egy teljes vérképet csináltatni.Laikus vagyok,de javítson ki egy nővér(ápolónő)
2011. máj. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nincs ebben semmi kivetnivaló, sőt ez a normális hozzáállás. már nem úgy élünk,hogy szűzen mennénk férjhez, és lássuk be, egyre felelőtlenebbek a fiatalok. amikor megismerkedtem a férjemmel, mi is átestünk 1teljes kivizsgáláson, nemcsak a másik kedvéért, hanem magunk megnyugtatására is.
2011. máj. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!