Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ki lehet lábalni lázas betegsé...

Ki lehet lábalni lázas betegségből orvos nélkül?

Figyelt kérdés

Barátom lázas,köhög és folyik az orra.2 db 500mg-os C vitamint eszik egy nap más vitaminr,se orvoshoz menni nem hajlandó!

Én 5000mg C vitaminnal és többi vitaminnal kihrdtam az influenzát 3 nap alatt lábon,lázam se volt a vitamin miatt!

Ki lehet így lábalni,vagy mit tehetek érte?Gondolom ki lehet csak sokkal lasabban épül fel.


2009. márc. 16. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki lehet és nem feltétlenül lassabban. Ha "kúrálja" magát, akkor ugyan annyi idő alatt vagy még gyorsabban meg lehet gyógyulni, mint valami ócska gyógyszertől. C-vitamin minden mennyiségben, sok folyadék (min. 2l naponta), torokra ajánlom a fokhagymás pirítóst, stb.
2009. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is a gyógyszerek ellen vagyok,de azért jó lenne tudni hogy mi baja,vírus vagy baktérium okozza.Mert ha baktérium akkor azt azért itani kellene, a virusra nincs semmi azt neki kell leküzdeni,csak az 1000mg C kevés erre,még megelőzésnek is kevés! (vitaminokkal foglalkozom,nagyon benne vagyok,csak ő nem hagyja hogy segítsek inkább fekszik és szenved)
2009. márc. 16. 18:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk azt mondta a gyerekorvosunk, hogy a 3 napos láz az normális, tehát én nem is szoktam velük (3 gyerekem van) orvoshoz rohanni ha lázasak, sőt!!! a láz teljesen normális, és természetes állapot, a testhő felmegy és elégeti a bacikat, meg vírusokat, nem is kell egyből lázat csillapítani, csak extrém esetekben, pl 40 fok fölött. Ha lázasak vagyunk akkor mi befekszünk 1 kád olyan meleg vízbe, amilyet csak még képesek vagyunk elviselni, és aztán be az ágyba, kb 3 takaró alá, és az ember szervezete a nagy hő termelésével elégeti a bacikat, vírusokat, és kiizzadja, utána marad az orrfújás, hogy a arc, meg homloküregből kiürüljön a váladék ez fontos!! mert lerakódhat, és akkor és középfülgyulladás is lehet belőle, meg homlok- arc üreg gyull.


Mi homeopátiás szereket alkalmazunk már régóta ilyen megbetegedésekre, amit mindenki a saját tünete alapján el tudja dönteni, hogy melyik szer amit tud alkalmazni:

[link]

2009. ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!