Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tényleg a Fukusimai erőműben...

Tényleg a Fukusimai erőműben mutálódtak az e. cóli vírusok, ami pusztítja a németheket?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 00:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, annyira mutálódott, hogy nem is a japánokat támadta meg, hanem átteleportálta magát németországba a kis ravasz:P
2011. jún. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ekkora baromságot:D:D
2011. jún. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Dr.Romanescu válasza:
Nem,ennek nem lehet valóságalapja.Pusztán csak a sugárzás következtében nem mutálódik új törzs,hiszen van csernobili példánk,és az után sem történt semmi ilyesmi.Eleinte arra gondoltam,hogy valaki Ázsiából,Afrikából hozta be,ahol a többiek immunisak a vírussal szemben,szimplán csak hordozók.De aztán valószínűleg ez lehetetlen,mert akkor meg előbb is jelentkezett volna.Sok érdekes dolog történik amúgy,ha valaki hozzá nem értő (vagy ki tudja,nagyon is hozzáértő!) beleavatkozik a természet rendjébe...
2011. jún. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is. (Sokadszorra) Az E. Coli egy baktérium.

Másodszor a mutálódásában sokkal nagyobb szerepe lehet a rengeteg antibiotikumnak, amit fogyasztunk. Azért olyan veszélyes a betegség, mert egyetlen antibiotikumra sem reagál. A bacik szépen, lassan immunissá válnak mindre.

2011. jún. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem valaki azt mondta, hogy ő azt hallotta, a spanyol uborkával jött.. hát nem tudom, én mindenesetre szeretném ha engem nem találna majd meg:D
2011. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az antibiotikum helyett miért nem próbáltok ki gyógynövényeket? Én a betegségeimre(megfázás és egyéb apróságok) sosem gyógyszert szedek. Persze a nagyobb bajokhoz doki kell, de az antibiotikum szerintem is többet árt, mint használ hosszútávon.


A kérdezőhöz: Te tényleg ennyire hiszékeny vagy? Ha kitalálom, hogy a baci XY helyről került elő, azt is elhinnéd? Még a vizsgáló emberek sem tudják mitől van ez a baci, vagyis milyen kajából. Ember, nézz már híradót!!!

2011. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem írják meg, hogy az elhunytak szenvedtek e valamilyen betegségben, vagy eleve le voltak gyengülve. Ha megírnák, az emberek le se hasmenéseznék az egészet. Így meg milyen jót izgulunk rajta. Ja! 11 német meghalt. Kérdés, e nélkül is meghaltak volna? És e nélkül hány német halt meg? Ez megint olyasmi, mint a halálos madárinfulenza.
2011. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
bárkivel beszélgettem erről, mind azt vallották hogy szerintük ez is vmi biológiai fegyver...ki tudja melyik fejlett ország mit tervez hogy kevesebben legyünk
2011. jún. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Kevés, és csak buta emberekkel konzultáltál. Még jó, hogy mindíg van ellenség, akire bármilyen baromságot rá lehet fogni. Régen a boszorkányok, az arabok, oroszok, az Al-Kaida. Most meg a fosás. Egy komolyabb kórházban naponta meghalnak ennyien.
2011. jún. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!