Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tegnap páromnál csirkehúst...

Tegnap páromnál csirkehúst ettem, a csontnál olyan barnás-rózsaszínes volt. Meg volt sülve rendesen? Azért ott hagytam de lehetek tőle majd szalmonellás?

Figyelt kérdés

Rettegek attól a vírustól, rettegek a hányástól, nyáron nem eszem túrós-tejes dolgokat sem tojásos cuccokat a meleg miatt, és a szárnyasoktól is tartok. Beteges, tudom.

Lehetek tőle beteg? Hogy kerülhetem el a vírust?


2011. jún. 6. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szerintem nem lesz bajod, főleg, hogy otthagytad. a melegtől-sütéssel-kinyírtad már a vírust!
2011. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
én megenném élve is, és nem félek, hogy bármi
2011. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én az mindig megeszem. Gondolom valami ér volt ott vagy picit nyers maradt. Nekem sose lett bajom tőle(lekopogom). Amúgy ennyi erővel zöldséget meg salátaféléket se egyél, mert azon is megtelepedhet a szalmonella.
2011. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A vírusokat nem tudod elkerülni, csak erős immunrendszereddel megölni.
2011. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

ha gyenge vagy, és ezt nem volt szalmonellás,akkor holnap leterít egy kólibacilus. A vírusok velünk élnek é s két kiló baktérium van a beleinkben. Akkor halnál meg, ha elvesztenéd ezeket.

És ha meghalsz, akkor mivan? Nem vagy kész?Úgy élj, hogy nem tudjuk mely percben jön el az Úr!

2011. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Még nem láttam olyan(csonttal együtt sült) csirkehúst, amelyiknek a csont mellett ne lett volna olyan a színe, főleg a combon. Nem tudom, miért van, de mivel már elég sok csirkét ettem, ezzel együtt, és sose tűnt nyersnek és beteg se lettem... nem hinném hogy bármi okod lenne félni.
2011. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem sült át teljesen, de ne légy paranoiás, nem lehetsz szalmonellás tőle.
2011. jún. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Benned is van, úgyhogy sehogy nem kerülheted el.
2011. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Fölösleges rettegni a szalmonellavírustól, ugyanis nem létezik.
2011. jún. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Jé, megnézem a barátok köztöt és ennyi válasz! Rendesek vagytok!!!

De létezik xD


Szurkoljatok érettségire!!!!!!!!!!!!!!!

2011. jún. 6. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!