Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha az első kemoterápia kezelés...

Ha az első kemoterápia kezelésnél az ember egyáltalán nincs rosszul, akkor várható, h egyáltalán nem lesznek tünetei?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Lesznek...harmadik alkalomnál már biztos lesznek rosszullétek.
2011. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem meg nem biztos. Én már majdnem túl vagyok egy 6-os adagon, és szinte semmivel sem rosszabb a helyzet, mint a legelsőnél volt. Mindenkinek más a szervezete.


Egyébként én három hetente kaptam, az első héten hányingerem volt kicsit, a második két hétben pedig olyan voltam mindig, mintha nem is kapnék kemót, akár el is felejthettem. Ez sok mindentől függ, biztosat mondani nem lehet. De az már jó jel, ha az első nem viselt meg nagyon.

2012. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel műtöttek?
2014. júl. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki, ha kevés tüneted van
2014. júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!