Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetek emiatt szalmonellás?

Lehetek emiatt szalmonellás?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg, hogy tegnap este ettem tükörtojást. Apa csinálta és úgy kértem, hogy kicsit lágy legyen a közepe, mert az úgy finomabb. Elkezdtem enni kb. 2-3 falatot ettem belőle, és anya mondta, hogy ne egyem meg, mert az 2 napig volt a kamrába és csak tegnap rakta be a hűtőbe. Attól a 2-3 falattól lehetek szalmonellás? Ez tegnap este 8, fél 9 körül volt, hasmenésem nem volt, pedig voltam WC-n, hányingerem nincs, gyomrom nem fáj, egyedül egy kis hőemelkedésem van(37,2), de azt úgy gondolom, okozhatja a fáradtság is, mert elég fáradt vagyok.


A válaszokat előre is köszönöm!!!


2011. jún. 10. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azért meghánytattam volna magam. De így h nincs semmi bajod még, sztem már nem is lesz.
2011. jún. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De igazából a családból mindenki ilyet evett csak apa még kevésbé sütötte meg magának mint az enyémet + az enyémet is megette(amit meghagytam) és neki sincs semmi baja, remélem, hogy nem is lesz.
2011. jún. 10. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem értem anyukádat, mi az hogy 2 napja vette, de csak most rakta be hűtőbe?? Semmi köze a szalmonellának ehhez, ha már fertőzött, akkor tök mindegy.

Egyébként manapság már minden tojás szinte szalmonella ellen kezelt.Attól ,hogy kicsit lágy a közepe nem kapsz szalmonellát.

2011. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez hülyeség nem kell hűtőbe tenni, a kamrában is bőven el áll 2 napig, az meg hogy folyós a közepe az se baj, van aki nyersen eszi. Ne legyetek hipohonderek.
2011. júl. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!