Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rossz mandula csinálhat...

Rossz mandula csinálhat ekkora bajt?

Figyelt kérdés
1 éve rossz a mandulám, mindig step. aureus lesz a tenyésztés eredménye. Pár honapja izom és izületi fájdalmaim lettek ill. a bőrömön(mindkét lábamon) viszkető foltok jelentek meg.
2011. jún. 14. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg beteg a mandulád, meggyógyítani nem tudják, akkor érdemes megszabadulni tőle, mert sok galibát okoz. Igen, rámehet az izületekre is. Ez még csak az enyhébb dolog, barátnőmnek szívizomgyulladása lett. Én is műtétre mentem, mielőtt babát vállaltunk, nehogy baj legyen, mert évekig csak gond volt vele.
2011. jún. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze, egy állandó gyulladás van a szervezetedben, az okozhat még szívizomgyulladást is, ami miatt elhalhatnak a szívizomszövetek. Ez nem játék, mielőbb ki kell vetetni. 20 perces műtét, én is felnőtt voltam már, amikor kivetettem.
2011. jún. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!2 éves ikreim vannak, csak miattuk halogattam a mandulaműtétet...de most már nagyok, mindenképp kivetetem, nehogy nagyobb baj legyem.
2011. jún. 14. 11:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Én pl.: anno nem tudtam hízni....kis vékony (gebe) voltam.....miután kivették elkezdtem hízni,és minden rendbe jött.

Addig míg megvolt előfordult,hogy nem volt hangom,tüszős mandula gyulladásom volt meg ilyenek.

2011. jún. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!